Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι θα ψηφίσετε στο δημοψήφισμα της 5 Ιουλίου 2015;


ΙΑΣΟΝΑΣ

Τι θα ψηφίσετε στο δημοψήφισμα της 5 Ιουλίου 2015;  

485 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι θα ψηφίσετε στο δημοψήφισμα της 5 Ιουλίου 2015;

    • ΝΑΙ
      215
    • ΟΧΙ
      270


Recommended Posts

Podemos: Εμείς, αν έρθουμε στην εξουσία, δεν θα κάνουμε τίποτα που να θέτει σε κίνδυνο τη χώρα

http://www.imerisia.gr/article.asp?catid=26511&subid=2&pubid=113578365

 

εεε ΝΑΙ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Το θέμα είναι πόσο μας κόστισε η αριστερή κυβέρνηση στην Ελλάδα. Πόση ζημιά έγινε στην οικονομία μας αυτούς τους πέντε μήνες; Ποιός θα τα πληρώσει αυτά; Εμείς και όχι αυτοί...

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι πόσο μας κόστισε η αριστερή κυβέρνηση στην Ελλάδα. Πόση ζημιά έγινε στην οικονομία μας αυτούς τους πέντε μήνες; Ποιός θα τα πληρώσει αυτά; Εμείς και όχι αυτοί...

 

Για το πόσο μας κόστισαν οι επί 40 ετών κεντροδεξιές κυβερνήσεις να αναρωτηθούμε ή να δώσουμε συγχωροχάρτι;

Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω πως είσαι τρίτης ηλικίας με μερσεντέ;

Δεν ξέρω αν αναφέρεσαι σε μένα, αλλά θα απαντήσω, εγώ είμαι νέος με μούσια, τατού παντού, Άρη βελουχιώτη στο ένα μπράτσο, Νίκο Ζαχαριάδη στο άλλο, για να μην ενωθούν ποτέ παρά μόνο αν κοπώ στα δύο, επίσης εκτός από δερματοστηξίες μούσια άγρια έχω τρελά σαν έλληνας σαολίν. Επίσης μηχανάκι KTM και ένα ξερό χωρίς βενζίνη. Και σκουλαρικάκι στον αφαλό σαν τα Όρκ από το Γουόρκραφτ μοιάζω.

 

εεε ΝΑΙ.

Link to comment
Share on other sites

Podemos: Εμείς, αν έρθουμε στην εξουσία, δεν θα κάνουμε τίποτα που να θέτει σε κίνδυνο τη χώρα

http://www.imerisia.gr/article.asp?catid=26511&subid=2&pubid=113578365

 

εεε ΝΑΙ.

 

 

Διάβασε με προσοχή όλη την ανακοίνωση. Για να καταλάβεις τί γίνεται, αυτό το Mega χθες το έπαιξε ως δήλωση αντίθεσης των Podemos στο δημοψήφισμα.

Edited by CHOUTOS
Link to comment
Share on other sites

ξεχνατω  BAS,  ΕΙΠΕ ΤΟ ΕΞΗΣ:  Το τελευταίο που επιθυμώ είναι να εμπλακώ σε πολιτικές κ κομματικές διενέξεις  

κ που το κακο δλδ να εχει καποιος μερσεντες, μπεμπα ή σαμπ 9-5 αερο

Link to comment
Share on other sites

Οπως ακριβώς είχε ειπωθεί το διάγγελμα Καραμανλή . Υπερκομματικό με επισήμανση των λαθών των δανειστών και δικών μας . Και με άνοιγμα για έντιμη έξοδο στον Αλέξη .

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.