Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ενημέρωση ΤΕΕ σχετικά με την πρόσβαση στις ηλεκτρονικές υπηρεσίες του για όσους οφείλουν συνδρομές


Engineer

Recommended Posts

NIANDR

 

μην βάζεις και το χέρι σου στην φωτιά υπήρχαν πολεοδομίες που δεν ζήταγαν ΤΣΜΕΔΕ ΤΕΕ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 131
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νταξ βρε παιδιά το είχα ξαναγράψει. Μπορεί να ήταν υπάλληλοι σε εταιρείες κάποιοι, εκπαιδευτικοί κτλ που δεν το είχαν σε χρησιμότητα...απλά ήταν στο ΤΣΜΕΔΕ σαν ταμείο και μόνο. Που το περίεργο? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Το Τεε θα μπορούσε να φέρει την συνδρομή στα μέτρα της οικονομικής κρίσης και να αποφασίσει εδώ και 2-3 χρόνια να μειώσει την εισφορά στα 20ευρώ, όπως είναι για τους μηχανικούς κάτω της πενταετίας.

Το λιγότερο που θα μπορούσαν να κάνουν για να συμπαρασταθούν στον κλάδο

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Παράβολο συνδρομής για να μπαίνω στο σύστημα του 4178;


Θα μπαίνω μέχρις ότου μου το επιτρέπουνε κι αν μου το απαγορεύσουν θα σταματήσω ν' ασχολούμαι.


Το ίδιο έκανα και με τις εξετάσεις για Εν. Επ. Απλά τώρα δεν κάνω ΠΕΑ και νιώθω ξαλαφρωμένος να παρακολουθώ συνέχεια τη νομοθεσία για ΠΕΑ, αυθαίρετα και τοπογραφικά.


Ήθελα να πέσω και καλά που μ' έσπρωξες.

Edited by Julius Caesar
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Μην τρελαίνεστε βρε παιδιά....

Αυτό που ζούμε είναι τελευταίες προσπάθειες ενός σάπιου

ετοιμοθάνατου συστήματος να εισπράξει χρήματα για τις τελευταίες

αρπαχτές.....  Το τεε έχει μπει εδώ και χρόνια σε μια διαδικασία εκ των έσω

απαξίωσης και καταστροφής, μη αναστρέψιμης.....

Δεν τους βλέπετε εκεί στο τεε που συμπεριφέρονται σαν να μην  τρέχει τίποτα στον κλάδο μας? Τυχαίο είναι? Το ξέρουν ότι οδηγούμαστε στο μηδέν, δεν μπορούν να κάνουν τίποτα πλέον για να το αλλάξουν και σου λένε όσο αντέξει.....

Το επαναλαμβάνω. Δεν υπάρχει σωτηρία.....

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Εχει καμια σχεση αυτο με το οτι δεν μπορω να μπω στα εργα μου στον 4178; Μου εμφανιζει προβλημα η σελιδα... Δεν χρωσταω τπτ στο ΤΕΕ πληρωνω κανονικα, η μηπως υπαρχει κατι αλλο που πρεπει να πληρωνουνε και δεν εχω παρει χαμοαρι;αι σιχτιρ

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα ολους τους browsers συναδελφε, mozzilla, chrome και explorer και βγαζει κινεζικα. Και χθες το απογευμα ειχα το ιδιο προβλημα, ενω σημερα το πρωι παρολο που παλι εβγαζε καππια κινεζικα συνδεθηκα κανονικα

Link to comment
Share on other sites

Γιατί υπάρχει κανένας που μπαίνει ? Όσους δοκίμασα το σύστημα δεν λειτουργεί 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.