Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αδέσποτα σκυλιά


Recommended Posts

HQ7, αυτά είναι c/p ;

 

Το θέμα με τα σκυλιά, είτε πρόκειται για αδέσποτα είτε για δεσποζόμενα, είναι καυτό.

Πάντως δεν απαγορεύεται η σίτιση των αδέσποτων ζώων και δεν προσδίδει ευθύνες σε αυτόν που τα ταΐζει...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

σε αυτό το φόρουμ πάντως, πάντα θα βρεθεί ένα thread που θα με εκπλήξει και θα πω 'κοίτα να δεις τι ανέβηκε!' μέχρι το επόμενο που θα ανεβάσει τον πήχυ ακόμα παραπάνω  :shock:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

μου έδωσε την απάντηση πως δεν γίνεται να ζούμε σε έναν κόσμο όπου σκοτώνουν αρκούδες σκυλιά άμα δε σου αρέσει να πας σε άλλον πλανήτη[emoji27] [emoji27] [emoji27] ενώ μέσα στην αυλή του έχει 20 σκυλιά και έξω κάπου στα 10!! Έχω και εγώ σκυλιά αλλά όσα μπορώ να φροντίσω έχω δύο!

 

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το μυαλό του και μια λίρα να του πεις του τζιτζιφιόγκου. Άντε επιτέλους με τον κάθε παρλαπίπα στο ελλαδιστάν.

 

Edit: Και τώρα που το σκέφτηκα, μια χαρά μπορείς να κάνεις μήνυση, οχι επειδή ταϊζει τα αδέσποτα αλλά για άλλους λόγους αναλόγως πάντα την κατάσταση, π.χ αν αυτά τα 20 σκυλιά ταϊζονται πάνω σε πεζοδρόμιο που περνάει κόσμος μέσα σε αστική περιοχή και εμποδίζουν τόσο την κυκλοφορία του κόσμου ή π.χ αφοδεύουν εκεί και δεν τα καθαρίζει ο τυπάκος που τους δίνει τροφή μπορείτε να κάνετε μήνυση για αυτά τα 2. Δεν ξέρω όμως έτσι που το περιγράφεις τι εννοείς όταν λες για αυλή, αν μιλάμε π.χ για μονοκατοικία με αυλή περιφραγμένη που ο άλλος ανοίγει την πόρτα βάζει τροφή και έρχονται οι σκύλοι να φάνε και μετά φεύγουν ή για κάποιο μέρος σε χωριό και οχι σε αστικό περιβάλλον τότε δύσκολο η μύνηση.

Edited by Giorgos1987
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ο μηχανικός τι φταει ρε γαμωτο να ακούει το μακρύ και το κοντό του καθενός; Πιστευω τερματισαμε προς το παρόν παντα..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει όριο λέμε.....

 

 

Ο μηχανικός τι φταει ρε γαμωτο να ακούει το μακρύ και το κοντό του καθενός; Πιστευω τερματισαμε προς το παρόν παντα..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

the sky is the limit  :shock:  :mrgreen:  :confused:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ναι οντως. ανοιγεις ο θεμα με τιτλο "αδεσποτα σκυλια" και διαβαζεις για προβλημα με τη nova.

και αντε να καταλαβεις μετα για τι πραγμα απαντανε οι αλλοι.......

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.