Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέα παράταση ως 31.07.2016, για τους Προσωρινούς Ενεργειακούς Επιθεωρητές


ssouanis

Recommended Posts

Εγώ δεν έχω καταλάβει το εξής:

 

Από αύριο ισχύει το παράβολο για κάθε ΠΕΑ, το 100ρικο, ή και τα δύο ;

Αυτό που κατάλαβα είναι ότι ισχύει όπως είμασταν πριν, (προςωρινοι μόνιμοι κτλ) μέχρι την πάροδο των 3 μηνών όπου θα αρχίσουν οι κατηγορίες α,β,γ τα παράβολα ανα ΠΕΑ και τέλος το 100ρικο..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσουμε ότι απαιτείται παχιά υπουργική απόφαση (η οποία δεν προβλέπεται από το νέο νόμο ρητώς με εξαίρεση ένα εδάφιο σε σχέση με τα παράβολα) η οποία πρέπει να βγει πριν τη λήξη της παράτασης και η οποία διαλευκάνει για ότι ερωτήματα προκύπτουν; Ακόμα αναρωτιέμαι αν θα απαιτούνται σεμινάρια χωρίς εξετάσεις διότι άκουσα και τις 2 απόψεις. Όμως ο σύλλογος Εν.Επ. φαίνεται να δήλωσε ότι καταργείται η απαίτηση και είναι λογικό αυτό που γράφτηκε εδώ μέσα ότι «μόνο και μόνο δίπλωμα» είναι υπερβολικά απαξιωτική φράση εκτός και αν θεωρηθεί λογικό μόνο οι με διπλώματα κτιριακών κλάδων να μην χρειάζονται σεμινάρια κτιρίων και αντίστοιχα για τους άλλους δύο κλάδους.

Edited by curzondax
Link to comment
Share on other sites

Στις 22 Αυγούστου παύω να είμαι ταμειακά ενήμερος (100ευρω) πρέπει να βάλω παράβολο ή καταργήθηκε? απόψεις παρακαλώ...

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να βγάλεις... Στην ίδια περίπτωση είμαι και εγώ μόνο που εμένα έχει λήξει ήδη

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.