Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ποιό πρόγραμμα για στατικά (οπλισμένο σκυρόδεμα);


Adavis

Recommended Posts

Χαλαρά, όλοι συνάδελφοι είμαστε που βοηθούμε ο ένας τον άλλο.

@kapnicious

Επειδή υπάρχει προηγούμενο με άλλα μέλη του forum "αλεξιπτωτιστές" που έμπαιναν και έκαναν μια δημοσίευση διαφημιστική και μετά μη τους είδατε γι αυτό υπάρχει και κάποια δικαιολογημένη καχυποψία και γι αυτό η απάντηση απ' τον Evan.

Ξέχασα να πω το καλώς ήρθες στην παρέα μας και καλή συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 449
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

evan: Μην ζορίζεσαι πολύ...Δεν είχα παρατηρήσει οτι εκεί αναφέρεται κ αυτή η προσφορά η οποία έχει προκύψει εδώ κ λίγο καιρό.Δηλαδή όσοι παραπάνω λένε την αποψή τους κ προτείνουν προγράμματα κάνουν διαφήμιση? Τότε ο Χάρης που τα έβαλε όλα μαζί με τιμές τί είναι διαφημιστική εταιρεία? Χαλάρωσε λίγο

Χάρη:ευχαριστώ για την επισήμανση

 

αφ'ενός ζορίζομαι γιατί κάνει ζέστη αφ'ετέρου άμα ποτέ φτάσεις τις δημοσιεύσεις του Χάρη ξεκίνα τις ρητορικές ερωτήσεις και την ειρωνεία.

 

Χάρη, Δεν νομίζω ότι ήμουν αυστηρός απλά μια επισήμανση έκανα. Παώ πάσο αν έκανα λάθος μένει να αποδειχθεί...

Link to comment
Share on other sites

εγώ επειδή είμαι νέος μηχανικός κ ψάχνω να αγοράσω ένα πλήρες πακέτο στατικών έψαξα στο συγκεκριμένο τόπικ. Επίσης εξήγησα ποίος είναι ο λόγος που έδωσα το συγκεκριμένο λινκ...Τέλος δν έχω φιλοδοξίες να φτάσω τις 608 δημοσιέυσεις...

Υ.Γ: Μακάρι να ήμουνα από κάποια εταιρεία γτ τότε δν θα χρειαζόταν να δώσω και τα 5 χιλιάρικα για να αγοράσω προγράμματα

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ

Link to comment
Share on other sites

εγώ επειδή είμαι νέος μηχανικός κ ψάχνω να αγοράσω ένα πλήρες πακέτο στατικών έψαξα στο συγκεκριμένο τόπικ. Επίσης εξήγησα ποίος είναι ο λόγος που έδωσα το συγκεκριμένο λινκ...Τέλος δν έχω φιλοδοξίες να φτάσω τις 608 δημοσιέυσεις...

Υ.Γ: Μακάρι να ήμουνα από κάποια εταιρεία γτ τότε δν θα χρειαζόταν να δώσω και τα 5 χιλιάρικα για να αγοράσω προγράμματα

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ

 

Είναι ξεκάθαρο ότι πρόκειται για παρεξήγηση. Δες την τοποθέτηση του Χάρη. Δεν πρόκειται περί φιλοδοξίας το άν φτάσεις τις ..τόσες... όποιες δημοσιεύσεις. Αν έχεις κάτι να πεις που μπορεί να ενδιαφέρει ή να βοηθήσεις τους άλλους το λες, άν όχι πάλι καλώς.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ξέρετε κάποιο πρόγραμμα απόσυρσης στατικού προγράμματος για αγορά νέου;

Ή αλλιώς: Ενδιαφέρεται κανείς για το strad; Το πουλάω ή το ανταλάσσω με fespa ή στερεοστατικά

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε κάποιο πρόγραμμα απόσυρσης στατικού προγράμματος για αγορά νέου;

Ή αλλιώς: Ενδιαφέρεται κανείς για το strad; Το πουλάω ή το ανταλάσσω με fespa ή στερεοστατικά

Ιωάννη φίλε και συναγωνιστή του strad δες εδώ http://www.michanikos.gr/showthread.php?p=92168#post92168

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.