Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αγγελία για δουλεία στην Ουγκάντα (παραπλάνηση ή όχι?)


nounou

Recommended Posts

Καλησπέρα συνάδερφοι!

 

Είδα μια αγγελία προσφατα σχετικά με δουλειά στην ουγκάντα μπορείτε να ρίξετε μια ματια στο λινκ που παραθέτω

 

http://www.michanikos-online.gr/aggelies.php?aID=2493

 

θα θελα τη γνώμη σας

 

μηπως όλο αυτό είναι μούφα?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να ειναι μουφα; Εχω συναδελφο που δουλευει στην Αφρικη σε εργα του Μυτιληναιου και οντως με υψηλες αμοιβες.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να ειναι μουφα; Εχω συναδελφο που δουλευει στην Αφρικη σε εργα του Μυτιληναιου και οντως με υψηλες αμοιβες.

 

ευχαριστώ για την απάντηση, δεν ξερω για καποιο λόγο μου φαινεται περίεργο όλο αυτό...

 

έκανα και μια προχειρη αναζήτηση στο google με το mail που αναφέρει και βγήκαν διάφορες άσχετες σελίδες 

 

anyway πάντως θα με ενδιέφερε να μάθω περισσότερα και για τις εμπειρίες του συναδέρφου σου αν γνωρίζεις τίποτα να μας πείς για το πως είναι η γενικότερη κατάσταση του να δουλεύεις στην Αφρική (σε ποιά χώρα δουλεύει?) 

Link to comment
Share on other sites

έκανα και μια προχειρη αναζήτηση στο google με το mail που αναφέρει και βγήκαν διάφορες άσχετες σελίδες 

κάνε και μια πρόχειρη αναζήτηση σε αυτό το φόρουμ πριν ανοίγεις θέματα ήδη συζητημένα

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά, αγγελίες με θαυμαστικά !!!!!!! δεν εμπιστεύομαι, ούτε στέλνω το cv μου σε gmail, προτιμώ διευθύνσεις εταιρικής μορφής. Να είσαι εξαιρετικά προσεχτικός αν προχωρήσεις.

Edited by Ghostrider
Link to comment
Share on other sites

( Έκανα edit τον τίτλο μιας και θεωρώ ότι η λέξη "μούφα" δεν αρμόζει σε επιστημονικό φόρουμ. Ελπίζω να μην το λάβετε ως ιδιοτροπία αλλά θεωρώ καίριο να χρησιμοποιούμε σωστά την ελληνική γλώσσα, κυρίως σε ένα φόρουμ μηχανικών που διατηρεί υψηλό το επίπεδο του λόγου του.)

Link to comment
Share on other sites

Ο τίτλος είναι πολύ σαφής νομίζω και το υπογραμμίζω για να το δείτε καλύτερα... 8-)

Αγγελία για δουλεία στην Ουγκάντα (παραπλάνηση ή όχι?)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.