Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΚΥΑ - Οδηγός Εφαρμογής Εξοικονόμηση Κατ΄ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Οι λέβητες πελετ είναι εκτός πεδίου εφαρμογής της 813/2013 και δεν έχουν ηsΑΘ

Αντιμετώπιση ίδια με παλαιούς λέβητες πίνακες 4.2βγ 4.3 4.4

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κανείς που κατάφερε να κάνει οριστική υποβολή ΠΕΑ από χτες το βράδυ ;

έχει νόημα τελικά όλη αυτή η τραγωδία ; για μια εξοικονόμηση ενέργειας αμελητέα σε εθνικό επίπεδο και με όρους χρηματιστηρίου ;

το buildingcert και οι servers του είναι obsolete και το ΚΑΠΕ είναι "ο εθνικός φορέας για την προώθηση των Ανανεώσιμων Πηγών, της Ορθολογικής Χρήσης και της Εξοικονόμησης Ενέργειας.;

το helpdesk του εξοικονομω ιι, το οποίο δεν υπήρξε ποτέ και πόσα άλλα να πεις για ένα γαμ...videogame τελικά. με νικητή το σύστημα.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Απο χθες το βραδυ στο buildingcert οταν ανεβαζω το xml μου βγαζει μήνυμα πως "Η σύνδεση μς τον server που εκτελει τους υπολογισμούς δεν καταστει εφικτή!". Εχει και αλλος αυτο το προβλημα ή συμβαινει μονο ατο δικο μου λογαριασμο;

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Έχω έτοιμο το ΠΕΑ για εκδοση (ενοικιαστήριο) και από εχθές λαμβάνω αυτό το μήνυμα. Τελικά είμαι ο μόνος?

 

 

Λόγω τεχνικού προβλήματος, έχει τεθεί προσωρινά όριο στον αριθμό των χρηστών που μπορούν να χρησιμοποιούν ταυτόχρονα το σύστημα. Αυτή τη στιγμή, το όριο αυτό έχει ξεπεραστεί. Παρακαλούμε δοκιμάστε αργότερα
Ζητάμε συγγνώμη για την αναστάτωση

Link to comment
Share on other sites

Απο χθες το βραδυ στο buildingcert οταν ανεβαζω το xml μου βγαζει μήνυμα πως "Η σύνδεση μς τον server που εκτελει τους υπολογισμούς δεν καταστει εφικτή!". Εχει και αλλος αυτο το προβλημα ή συμβαινει μονο ατο δικο μου λογαριασμο;

 

Δεν είσαι μόνη :/

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..να ρωτήσω κάτι..στο εξοικονομώ 2 ο ηλιακός που θα βάλουμε πρέπει να καλύπτει τις απαιτήσεις του Κενακ? Σε διαμέρισμα που χρειάζεται 3,5 τ.μ ηλιακοί συλλέκτες τα 1100€ που δίνει το πρόγραμμα φτάνουν(δεν γνωρίζω κοστολογιο ηλιακού συλλέκτη)

Edited by ΗΛΙΑΣ Ζ.
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.