Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΚΥΑ - Οδηγός Εφαρμογής Εξοικονόμηση Κατ΄ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Δεν μπορεί να είναι σωστό. Λογικά έχει κρασάρει λόγω της όλης κατάστασης. Συνέβη σε κάποιον άλλον ή να αρχίσω να ψάχνω προβλήματα στο αρχείο μου;

 

Μην ανησυχείς, πιθανότατα δεν έχεις κάνει κάτι λάθος, είναι η απρόσκοπτη και εύρυθμη λειτουργία του buildingcert.

 

Περίμενε κάποια στιγμή και ένα μήνυμα ότι δεν είσαι ταμειακά ενήμερος...

Link to comment
Share on other sites

συμβαίνει...

επαναφόρτωση αρχείου .xml ή απανωτά refresh...μέχρι να εξαφανιστεί...μαζί και με τους developers..

Link to comment
Share on other sites

ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΩ Κ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟ:

-Όταν μια μονοκατοικία έχει γίνει με οικοδομική άδεια αλλά ο ιδιοκτητης τοτε έκανε την μιση κάλυψη αυθαίρετο υπόγειο ξεμπαζωμενο θέλει τακτοποίηση πριν το εξοικονομω ή μπορούμε να λάβουμε μόνο την ισόγεια κατοικία?

 

Δηλαδή αν μια κατοικια χωρίς συσταση οριζοντιας ιδιοκτησιας ας πουμε υπόγειο και ισόγειο ή ισόγειο και α όροφος και θέλω εξοικονομω  μόνο για το ισόγειο ή τον όροφο αντίστοιχα μπορώ να δω σαν ΠΕΑ ή αυθαιρεσίες μόνο το τμήμα που ενδιαφέρεται για το εξοικονομώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Mια ερώτηση έχω για να σιγουρευτώ.  Επιδοτείται η αντικατάσταση σπλιτ που χρησιμοποιείτετε μονο για ψύξη (για θέρμανση υπάρχει η κεντρική της πολυκατοικίας.)?

Αν δεν υπάρχουν σπλιτ επιδοτούνται η τοποθέτηση ή μόνο η αντικατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Zester το θέμα που πρέπει να βάλεις την τελεία ως σύμβολο της υποδιαστολής στις ρυθμίσεις του υπολογιστή σου το έχεις δεί;

 

 

Εγώ να ρωτήσω κάτι.. Διαμέρισμα που ενοικιάζεται θέλει να ενταχθεί στο πρόγραμμα.. Ένας από τους 3 κύριους ιδιοκτήτες θα κάνε τη δήλωση όμως και οι τρεις πρέπει να κάνουν δήλωση de minimis σωστά; Αν κάποιος από τους υπόλοιπους είχε εντάξει την κύρια κατοικία του στο Εξοικονομώ Ι πρέπει να δηλώσει τα χρήματα που είχε πάρει ή μιλάει μόνο για ΕΣΠΑ η Υ/Δ αυτή;

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα ότι έχεις στο λογισμικό τελεία αντί για υποδιαστολή.. Στον πίνακα ελέγχου του υπολογιστή σου, πηγαίνεις τοπικές ρυθμίσεις και γλώσσα, προσαρμογή και βάζεις στην υποδιαστολή αντί για , (κόμμα) την . (τελεία). 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.