Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέα αναβολή στο "Εξοικονόμηση κατ΄ οίκον ΙΙ" για Δευτέρα 19 Μαρτίου


Engineer

Recommended Posts

εχει αντιμετωπισει κανενας συναδελφος το προβλημα να του βγαζει την αιτηση στο σταδια 3ε. αιτηση πολυκατοικιας ενω ειναι μεμονωμενο διαμερισμα ?

με αποτελεσμα να μου εχει τικαρισμενες τις μασκες του πεα και των παρεμβασεων αλλα να μην μπορω να επεμβω σαυτες

Το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζω και εγώ με εναν πελάτη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 122
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δυο (2) δικές μου αιτήσεις έχουν αυτό το πρόβλημα! έστειλα email στο [email protected] καθώς και στο επικοινωνία απο το Site του exoikonomisi.ypen.gr 

Στο [email protected] έκανα print screen όλα τα βήματα καθώς και την αίτηση η οποία δεν μπορεί να διαγραφεί και να περαστεί καινούρια απο την αρχή.

Link to comment
Share on other sites

τις διαγραφουμε και τις ξανακανουμε ?

όπως τα είπαμε και τηλεφωνικώς δεν μπορεί να διαγραφεί η αίτηση. αναμένουμε......

Link to comment
Share on other sites

Συναδελφοι χθες το μεσημερι στον ελεγχο ταυτοποιησης με την ΑΑΔΕ, μου εβγαζε μηνυμα οτι δεν ταυτοποιουνται τα στηχεια και οσον αφορα τα οικονομικα στηχεια αλλα και του ακινητου. Στο Ε9 εχω 119,50 τ.μ και στην αδεια 119,93 τ.μ. και η ΔΕΗ ειναι ενταξει.  Αφορα διαμερισμα σε χωριο οπου δεν υπαρχουν διευθυνσεις και στο Ε9 γραφεται ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ ενω στο Ε1 γραφεται ΛΙΜΕΝΑΡΙΑ. Αντιμετωπισε κανεις παρομοιο προβλημα, μηπως ηταν δισλειτουργεια του συστηματος η καποιο λαθος στα παραπανω;

Link to comment
Share on other sites

Μετά την οριστική υποβολή μου ήρθε και μένα μήνυμα επιτυχούς υποβολής αλλά χωρις αριθμό πρωτοκόλλου και χαρακτηρισμό της αίτησής μου ως

3β. Ειδική Περίπτωση Αίτησης και ότι έχει προωθηθεί στον Δικαιούχο προς έλεγχο. Έχει τύχει σε κάποιον αυτό, τι γίνεται παρακάτω?

Link to comment
Share on other sites

Στην συνοπτικη εικονα αιτησης μου βγαζει συνολικο προυπολογισμο 13844 ευρω  ενω επιλεξιμος προυπολογισμος 10269 και ελαχιστα απαιτουμενα κεφαλαια 3575 ευρω

 

ξερει κανενας γιατι ο συνολικοσ προυπολογισμος ειναι διαφορετικοσ απο τον επιλεξιμο;;

 

σε μια αλλη μου αιτηση ειναι ιδιοι

Link to comment
Share on other sites

Στην συνοπτικη εικονα αιτησης μου βγαζει συνολικο προυπολογισμο 13844 ευρω  ενω επιλεξιμος προυπολογισμος 10269 και ελαχιστα απαιτουμενα κεφαλαια 3575 ευρω

 

ξερει κανενας γιατι ο συνολικοσ προυπολογισμος ειναι διαφορετικοσ απο τον επιλεξιμο;;

 

σε μια αλλη μου αιτηση ειναι ιδιοι

 Ο επιλέξιμος (10269 ευρώ)είναι αυτός που επιδοτείται,  ενώ τα ελάχιστα απαιτούμενα κεφάλαια (3575 ευρώ) είναι αυτά που θα καλύψεις ο ίδιος (με τραπεζικό δανεισμό ή με ιδιωτική συμμετοχή). Αν αθροίσεις και τα δυο θα δεις ότι βγαίνει ο συνολικός προυπολογισμός δηλ. 13844 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.