Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγραμμα κατάρτισης επιστημόνων: Δημοσιεύθηκε η πρόσκληση – Ποια τα αντικείμενα


Engineer

Recommended Posts

Μωρέ την αίτηση τη βλέπω, στη διαδικασία Α.

Ο/Η συνάδελφος venezia ανέβασε εικόνα από τη δήλωση ΚΑΥΑΣ από τον πάροχο και εκεί σε εμένα δε φαίνεται τίποτα, σε αντίθεση με το δικό του.

@aware, εσύ συνάδελφε πληρώθηκες χθες;

Edited by ted78
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 804
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

21 λεπτά πριν, ted78 said:

Μωρέ την αίτηση τη βλέπω, στη διαδικασία Α.

Ο/Η συνάδελφος venezia ανέβασε εικόνα από τη δήλωση ΚΑΥΑΣ από τον πάροχο και εκεί σε εμένα δε φαίνεται τίποτα, σε αντίθεση με το δικό του.

@aware, εσύ συνάδελφε πληρώθηκες χθες;

Ποτέ δεν πληρώθηκα

Link to comment
Share on other sites

Κάτι ακούστηκε ότι θα ανακοινωθούν οι πληρωμές που δεν έγιναν σήμερα για Δευτέρα, που πάλι αργία είναι βέβαια, οπότε το μεταφέρω με επιφύλαξη.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ισχύει το 16, 17 και μετά 27.

Ισχύει από 16 και μέχρι 26 η πρώτη φουρνιά θα γίνονται συνέχεια πληρωμές μετά από προελεγχους

Link to comment
Share on other sites

Είπα να μπω στη φάση αξιολόγησης του σεμιναρίου που θα μας επιμόρφωνε... να δω τι παίζει

Ψάρεψα λαυράκι

ΘΕΩΡΙΑ ΘΕΜΑΤΟΣ

image.png.5b1b263b89507c6edfbff650739abb01.png

ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗΣ ΓΙΑ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ : ΣΩΣΤΟ

image.png.42643ae18b8bbab2f95c3f86db1a7cd4.png

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ : ΛΑΘΟΣ  !!!!!!!

image.png.8fb4f2257dfa136acb3be6eb9d4810ec.png

image.png

Link to comment
Share on other sites

Δε μας είπατε. Πήρε κανείς 3 φορές την επιταγή από όσους ενεργοποιήθηκαν σε 3 πλατφόρμες; Αν και μπορεί να είστε την άλλη φουρνιά γιατί θυμάμαι τα λέγατε πρόσφατα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !Υπάρχει κάποια ενημέρωση γιατί και πότε δεν πιστώθηκαν προχθές και χθες σε αυτούς που έπρεπε να πιστωθούν;

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγώ το έχω πεί και θα δείτε θα βγώ αληθινός. Δεν ισχύει τπ 16-17. Δεν είναι συντάξεις. Πληρωμή θα γίνει και 21,22,23,24. Τα έλεγχουν στο υπουργείο (πιστοποίηση λογαριασμού κλπ).

Link to comment
Share on other sites

24 λεπτά πριν, curzondax said:

Δε μας είπατε. Πήρε κανείς 3 φορές την επιταγή από όσους ενεργοποιήθηκαν σε 3 πλατφόρμες; Αν και μπορεί να είστε την άλλη φουρνιά γιατί θυμάμαι τα λέγατε πρόσφατα.

Εγώ είμαι στην άλλη φουρνιά.

Link to comment
Share on other sites

6 λεπτά πριν, katrmp said:

παιδια εγώ το έχω πεί και θα δείτε θα βγώ αληθινός. Δεν ισχύει τπ 16-17. Δεν είναι συντάξεις. Πληρωμή θα γίνει και 21,22,23,24. Τα έλεγχουν στο υπουργείο (πιστοποίηση λογαριασμού κλπ).

Καλά ειδικά το 17 Μ. Παρασκευή είναι κουλό . Και γενικά δε ξέρω κάποιον που να πληρώθηκε χθες. Το ερώτημα βέβαια είναι γιατί είπαν για 16 , 17 ...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.