Μετάβαση στο περιεχόμενο

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

Αυτό που χρησιμοποιώ λέγεται imousetrick γιατί δουλεύω σε Mac. Αλλά και αυτό που έστειλες μια χαρα φαίνεται !!

0E8CE225-FAAB-4687-9FD2-D251521005D1.jpeg

Edited by subrosaval
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

5 minutes ago, subrosaval said:

Αυτό που χρησιμοποιώ λέγεται imousetrick γιατί δουλεύω σε Mac. Αλλά και αυτό που έστειλες μια χαρα φαίνεται !!

πάντως δεν χρειάζεται κάθε 100 sec 

κάθε 10-15 λεπτά κλικάρω εγώ

σταματάει να μετράει μετά από 15 λεπτά αδράνειας

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, Tasos P said:

πάντως δεν χρειάζεται κάθε 100 sec 

κάθε 10-15 λεπτά κλικάρω εγώ

σταματάει να μετράει μετά από 15 λεπτά αδράνειας

Δεν ξέρω , όταν πρωτοξεκίνησα ίσως επειδή είχε μπει πολύς κόσμος , με πέταγε έξω για πλακα . Όταν τα τελειώσω θα αυξήσω το χρόνο και βλέπουμε !!

Link to comment
Share on other sites

13 λεπτά πριν, Tasos P said:

Πολύ καλό αυτό έβαλα και εγώ. Το ρυθμίζεις να κλικάρει ανα 15sec. Βάζεις pick location (γράφεις τις συντεταγμένες που σου δίνει ο κέρσορας εκεί που λέει επόμενο x,y) πατάς f6 και άρχοντας 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Για τα 800€ που διάβασα εδώ είμαστε μέσα? Εγώ έχω απαλλαγή ΦΠΑ.

https://www.protothema.gr/economy/article/996868/epidoma-800-euro-anoixe-i-platforma-gia-autoapasholoumenous-kai-epiheiriseis/

Όπως τα διάβασα στα γρήγορα μου φαίνεται ότι είμαστε μέσα. Μιλάει για λίστα ΚΑΔ.

Link to comment
Share on other sites

9 λεπτά πριν, Bill22 said:

Oι καδ των μηχανικών είναι εκτός. 

 Για να καταλάβω. Αυτά αφορούν τα 800€ για τον Μάιο που είπαν ότι θα πάρουν οι επιστήμονες όταν ανακοίνωσαν το σεμινάριο για τα 600€? Αν είναι έτσι είναι 2 φορές ψεύτες. Η κάτι έχω χάσει?

Link to comment
Share on other sites

1 λεπτό πριν, tzitzikas said:

 Για να καταλάβω. Αυτά αφορούν τα 800€ για τον Μάιο που είπαν ότι θα πάρουν οι επιστήμονες όταν ανακοίνωσαν το σεμινάριο για τα 600€? Αν είναι έτσι είναι 2 φορές ψεύτες. Η κάτι έχω χάσει?

Για τις επιχειρήσεις που έχουν πληγεί... διάβασε το ΦΕΚ που ανέβηκε στα νέα

Link to comment
Share on other sites

18 λεπτά πριν, Bill22 said:

Για τις επιχειρήσεις που έχουν πληγεί... διάβασε το ΦΕΚ που ανέβηκε στα νέα

Αυτουςί που τους έκλεισαν δλδ? Για εμάς δλδ ζήσε Μάη μου να φας τριφύλλι. Και καλά θα γίνει επιστροφή στην κανονικότητα τον Μάιο και θα πάρουμε σκ@τουλες...

Edited by tzitzikas
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι έτσι.. Αυτό το 800ρι των επιχειρήσεων (αντίστοιχο δικό μας 600ρι) είναι για διάρκεια από μέσα Μαρτίου μέχρι τέλη Απριλίου (υπάρχουν οι ημερομηνίες που καλύπτει δεν θυμάμαι απέξω).. 

Τα 800€ δικά μας και των υπολοίπων είναι από τέλη Απριλίου και μετά.. Τον Μάιο θα συνεχίσουν να υπάρχουν μέτρα άρα και πληττόμενοι δεν ανοίγουν και κάνουμε ντου ξεχάστε το αυτό  

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.