Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΥΠΕΝ: Δεν θα δοθεί νέα παράταση για τα αυθαίρετα


Engineer

Recommended Posts

Τι δρομολόγηση δεν τη θεωρώ σημαντική, γιατί δοκίμασα και με VPN (εξωτερικού)! Νομίζω επειδή είναι τυχαίο πολλοί νομίζουν ότι έχει κόλπο ενώ στο 80% των περιπτώσεων κολλάει ούτως ή άλλως και στο 20% μόνο με καθαρισμό cookies (αυτό μπερδεύει πολλούς και νομίζουν ότι φταίει ο browser (το έχω δει να κολλάει σε 3 διαφορετικούς ταυτόχρονα χωρίς cookies)).

Link to comment
Share on other sites

εχει μιση ωρα που χαζομπαίνει - σε πετάει ανα 2 λεπτά αλλά σιγα σιγά μια δήλωση συμπληρώνεις, απο chrome δεν εμπαινε μπηκα απο firefox

Link to comment
Share on other sites

Γενικά δοκίμαζε χωρίς cookies, η πιο απλά με νέο incognito/anonymous window. Πολύ αμφιβάλλω ότι είναι θέμα browser γιατί έτσι νόμιζα και εγώ αλλά μετά παρατηρούσα ότι ήταν περισσότερο τυχαίο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι πλέον αστείο terry.....και σε παρακαλώ μην κουνάς το δάχτυλο δείχνοντας μηχανικούς για τις καθυστερήσεις στις υπαγωγές....

Πολλά έπαιξαν το ρόλο τους από τους κακοπληρωτές πελάτες, την οικονομική ανέχεια μέχρι τις ατελείωτες ερωτοαπαντήσεις και τροποποιήσεις των νόμων....

Ο τελευταίος που φταίει είναι ο μηχανικός...

Απο χθες δε μπαίνει με κανέναν browser ούτε για μισό λεπτό....

Αλήθεια είχατε ποτέ κρίση στα Χανιά συνάδελφε?....για ανέβα προς Βορρά να δεις τι γίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφε, δεν κουνάω το δαχτύλο σε κανέναν. Αλλά όταν παρήλθαν 3 χρόνια και δεν έκανε κάποιος τη δουλειά του, είναι θέμα του μηχανικού, ούτε της κρίσης, ούτε του ιδιοκτήτη. Και ακόμα θέμα του μηχανικού να μην είναι, τι άλλαξε τις τελευταίες 10 μέρες?

Δεν μπορώ να καταλάβω το σκεπτικό σου.

Διάβασε παραπάνω να δεις τον άλλο που έγραφε ότι ανεβάζει και όλα τα αρχεία του Ν.4495 για να είναι σίγουρος... Και δε φταίνε οι μηχανικοί?

 

3-4 υποθέσεις που είχα και δεν πλήρωναν τα πρόστιμα ή την αμοίβή μου, τους ενημέρωσα εγγράφως και τους παράτησα.

Οχι στα Χανιά, δεν ζήσαμε τις δυσκολίες που είδαν άλλες περιοχές, ευθέως στο λέω.

 

Παράθεση

Απο χθες δε μπαίνει με κανέναν browser ούτε για μισό λεπτό....

Ανέβασα 2 screenshots, ούτε για να κοκορευτώ, ούτε για να μειώσω κανέναν, ούτε για να το παίξω έξυπνος, απλά για να δείξω ότι όντως δουλεύει.

Δεν μπορώ να καταλάβω πως ισχύει αυτό που λες. Από Σάββατο μεσημέρι μέχρι χθες το βράδυ πήγαινε σφαίρα..

 

 

Link to comment
Share on other sites

πάντως το σύστημα δεν  δουλεύει , το παράτησα στις 12 και ξαναμπαίνω 2.30  αλλά μια  από  τα ιδια  και  είμαι  Αθήνα. Είναι ευκαιρία για το  επιτελείο του υπουργείου  . Εκτακτες συνθήκες επιβάλλουν νέες αποφάσεις . 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσπαθώ όλη μέρα από 3 browsers από βόρεια Αγγλία και τίποτα - δεν είναι μονάχα λόγω των μηχανικών το οτι προσπαθούμε τελευταία στιγμή, τουλάχιστον σε εμένα ήρθαν πολλοί  με την απειλή της τελευταίας προθεσμίας που το πρωτοάκουσαν τώρα γιατί έγινε πολλή φασαρία στα μέσα πληροφόρησης - και τρεχάτε ποδαράκια μας... όσον αφορά το σύστημα των αυθαιρέτων Ϊσως η Κρήτη να έχει τα μέσα ;-) ! (όποιος έχει τα γένια, έχει και τα χτένια...)

Link to comment
Share on other sites

Κάνε μερικές προσπάθειες με private/incognito παράθυρα, που βεβαιώνουν ότι δεν υπάρχουν cookies και άλλα αποτυπώματα. Το πρόβλημα φαίνεται να είναι συνδυασμός φόρτου και κακού προγραμματισμού της πλατφόρμας.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.