Μετάβαση στο περιεχόμενο

Civiltech Πόλις και ΣΣ - ανανέωση συμβολαίου συντήρησης


Recommended Posts

.......... και ελπίζω να μη δυσκολευτώ να το μάθω.....

Αν κάνεις πάνω από εικοσάλεπτο να καταλάβεις τι παίζει.........αποκλείεται!

Προϋπολογισμό και αμοιβές βγάζεις σε 30 δευτερόλεπτα!!!!!:)

Και υπερβολικός δεν είμαι!

Όσοι το έχουν θα το επιβεβαιώσουν.......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 45
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και γιατί να μην πάρετε της 4Μ το "Adeia" ? Εγώ αυτό θεωρώ κορυφαίο και συνεργάζεται και με άλλα της προγράμματα . Το χρησιμοποιώ 6χρόνια και είμαι απόλυτα ικανοποιημένη .

'Οσο για το Polis όταν είχα κάνει τότε έρευνα αγοράς μου είχαν πει για τα προβλήματα που ακόμα μέχρι και σήμερα δημιουργεί και για αυτό και δεν το επέλεξα αν και αυτό είχα πρωτοχρησιμοποιήσει και με είχε ικανοποιήσει αρκετά η λειτουργία του. Δεν νομίζω να αλλάξει και τόσο πολύ η πολιτική της εταιρίας , τόσα χρόνια τα ίδια κάνει .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Και εγώ είχα το φορολογικό πρόγραμμα της civil από την πρώτη τους έκδοση, καθώς και άλλα προγράμματα τους (ΑΠΔ, ξύλινες). Πλήρωνα κάθε τόσο για τις συνδρομές/αναβαθμίσεις τους σαν κορόιδο.

Κάποια στιγμή μου ζητήσανε μια συνδρομή 700 € +++, οπότε τους σταμάτησα καθώς κάποια στιγμή είχα τριπλοπληρώσει τα προγράμματα για τεχνική υποστήριξη που ποτέ δεν χρειάστηκα, αγόρασα φορολογικό πρόγραμμα άλλη εταιρείας και ησύχασα.

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί να μην πάρετε της 4Μ το "adeia" ? Εγώ αυτό θεωρώ κορυφαίο και συνεργάζεται και με άλλα της προγράμματα . Το χρησιμοποιώ 6χρόνια και είμαι απόλυτα ικανοποιημένη .

'Οσο για το polis όταν είχα κάνει τότε έρευνα αγοράς μου είχαν πει για τα προβλήματα που ακόμα μέχρι και σήμερα δημιουργεί και για αυτό και δεν το επέλεξα αν και αυτό είχα πρωτοχρησιμοποιήσει και με είχε ικανοποιήσει αρκετά η λειτουργία του. Δεν νομίζω να αλλάξει και τόσο πολύ η πολιτική της εταιρίας , τόσα χρόνια τα ίδια κάνει .

 

Καλό είναι αλλά δε σε εκνευρίζει να θες να βγάλεις Παρασκευή απόγευμα αμοιβές και το τρισκατάρατο να μην ανοίγει γιατί έβαλες και έβγαλες ένα usb φλασάκι? Εγκατάσταση μετά μπορεία να κάνεις μόνο τη Δευτέρα που θα ανοίξει η 4Μ για να σου δώσει κωδικό!!! Έλεος το 2009 να μπορώ να πάρω κωδικούς μόνο όταν αυτοί είναι στα γραφεία τους!!! Και γνωρίζουν πως το κλείδωμα του προγράμματός τους είναι "για τα καπνά"!!!!Μόλις βάλεις/βγάλεις κάτι στα usb τελείωσες!!!Πάλι εγκατάσταση, πάλι τηλέφωνο για κωδικούς!Τελευταία χρονιά φέτος μαζί τους...έφτασα στο αμήν!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πριν 2 εβδομάδες είχα μια εμπειρία από την πολεοδομία Πύργου σχετικά με το civil.....όπου η υπάλληλος για τα φορολογικά μου ζήτησε να τις πάω έντυπα απο το civil με τη δικαιολογία ότι αυτοί αυτό το πρόγραμμα έχουν και έτσι θα μπορεί να ελέγξει πιο εύκολα τις αμοιβές.....τελικά μετά από κάποια ταλαιπωρία βρήκαμε άκρη χωρίς να αγοράσω το civil....σκεφτόμουν μάλιστα να το πάρω αλλά μετά από αυτά που διάβασα δε το συζητώ....από ότι μου είπαν το έχουν βάλει τσάμπα στις πολεοδομίες.....αφού λοιπόν θέλουν να ελέγχουν με εμπορικά προγράμματα ας εγκαταστήσουν και τα υπόλοιπα να μη μας ζαλίζουν και να κάνουν και έμμεση προώθηση συγκεκριμμένων εταιριών....

Link to comment
Share on other sites

Να αγόραζες το civil μόνο γι΄αυτό??????

Αν είναι δυνατόν!

Κατ΄ ευθείαν στον προϊστάμενο και πρωτοκολλημένο αίτημα-ερώτηση για να σου απαντήσουν εγγράφως γιατί δεν στο ελέγχουν! Να δούμε μετά!

Link to comment
Share on other sites

μιας και έχουμε πιάσει το civil, έχει κανένας να επισημάνει κάτι για το roof? π.χ. αν έχει τετραέρειστη στέγη πως θα την επιλύσει?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.