Μετάβαση στο περιεχόμενο

Robot Μillennium της Autodesk (Robobat)


chronism

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

εχει ασχοληθει κανεις με τα μεμονωμενα modules rc beams, columns κλπ?εχω τη 2009 εκδοση και οταν κανω κλικ πανω της μου βγαζει μηνυμα οτι ο ευρωκωδικας 1992-1-2 2004 ειναι σε ντεμο μορφη και αλλα δυο παρομοια μηνυματακια.το εχει συναντησει κανεις?ενω το κουμπι για τα τοιχωματα κολλαει οταν το παταω...πολλα προβληματα.το ιδιο και για τα μεμονωμενα πεδιλα.επισης γνωριζει κανεις αν υπαρχει κανενα ελληνικο manual απο τον πωλητη?εγω δεν εχω καταφερει να βρω ακρη

 

Συμπληρώστε την ειδικότητα σας στο προφίλ σας. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια απο ελληνικα τι εχει το 2010? Οτι ειχε κ το παλιοτερο Robot δηλαδη κυριως μονο το output? Η'ειναι τα παντα στα ελληνικα? Kατι online training κ κατι αλλα κολπα που πλασαρει η autodesk ισχυουν κ για το Robot? Ουτε forum δεν εχουν για το συγκεκριμενο προγρμμα.. δε στελνουμε κανα μαζικο email μπας κ φτιαξουν κανενα?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά, είναι εύκολο να μου στείλει και εμένα τα video tutorials, γιατί όλα τα links είναι νεκρά? Και ακόμα αν είναι εύκολο και τα tutorials? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μπορεί να μου πεί κάποιος ποιές είναι οι διαφορές μεταξυ

 

Robot Structural Analysis v11 Commercial New και

Robot Structural Analysis v11 Professional ?

Link to comment
Share on other sites

Επομένως οι διαφορές δεν είναι μόνο στον αριθμό κόμβων και μελών Εάν κάποιος θέλει να ασχοληθεί σοβαρά με ΚΑΝΕΠΕ τότε θα χρειαστεί και τα pushover και τα transient analysis.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.