Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέοι moderators


Engineer

Recommended Posts

Τι ευχές είναι αυτές συνάδελφοι? Λες και τους στέλνουμε στον πόλεμο!!!

 

Εγώ εύχομαι να τα κάνουμε λιγότερο μαντάρα τα απλά μέλη για να διευκολύνουμε το έργο τους!!!

 

Λοιπόν προσεκτικά όλοι και... καλό κουράγιο συνάδελφοι:P:p:p:p!!!!!!!!

 

Α, και λιγότερες κάρτες στον rigid. Θα σας πουν σχετικά οι παλιότεροι, χε,χε!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας εύχομαι καλή επιτυχία, συνάδελφοι sdim και DOOM.

 

Όπως επισήμανε και ο συνάδελφος Αλέξανδρος, πρέπει να βοηθάμε όλοι (συντονιστές και μη)

στην εύρυθμη λειτουργία του forum μας.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Μετά από αρκετό διάστημα, έχουμε δυο νέα άτομα στην ομάδα των υπερσυντονιστών, τους εκλεκτούς συναδέλφους gvarth και ilias.

 

Ας ευχηθούμε το καλύτερο από τη νέα τους θέση και ας προσπαθήσουμε όλοι να διευκολύνουμε το έργο τους.

 

Καλή ευκολία συνάδελφοι.

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στους εκλεκτούς συναδέλφους gvarth και ilias, καλό ξεκίνημα κύριοι, καλή δύναμή και υπομονή σίγουρα θα την χρειαστείτε :shock:

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια και στους δύο εξαίρετους συναδέλφους, που έχουν αποδείξει, με όλους τους τρόπους, την αμέριστη και πολύτιμη προσφορά τους στο forum. Είμαι βέβαιος ότι, η ομάδα των 3 υπερσυντονιστών, πλέον, θα μοιραστεί το βάρος της απασχόλησης που είχε ο GRTOPO μέχρι σήμερα και θα εξετάσει και θα εισηγηθεί βελτιώσεις που είτε έχουν προταθεί από πολλά μέλη είτε θα προτείνουν οι ίδιοι, ώστε να σταματήσουν και οι άσκοπες, κατά τη γνώμη μου, κοκκορομαχίες που διαβάζουμε τις τελευταίες μέρες.

 

Εύχομαι ΚΑΛΟ ΕΡΓΟ και ΥΠΟΜΟΝΗ στις παραξενιές μας.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.