Μετάβαση στο περιεχόμενο

Άδεια αρτοποιείου


Recommended Posts

...ι ... "πηγαινε στο γραφειο και διαβασε την 8 φορες"

....

....

 

και στεκομαι τωρα στο τι καταλαβα με την φορα που την διαβασα

.....

Σου είπε 8 φορές....

οπότε για συνέχισε... 

Link to comment
Share on other sites

ειδες κατι που δεν ειδα με τις 4? :mrgreen:

 

η γνωμη σου για το Α ποια ειναι?

Edited by OTTO_engine
Link to comment
Share on other sites

Συναδελφε πες του να παει στο δ:@#λο του ΔΥ.

 

Μας τα εχουν κανει τσουρεκια.

 

ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ λεει το εντυπο του Σκορδα.

ΠΟΥ απαγορευει η νομοθεσια τη λειτουργια πρατηριου αρτου με καφετερια???

 

Αφου τη διαβασε 5 φορες (προφανως, αφου ξυνεται ολη τη μερα) να σου πει, που το απαγορευει ο Νομος.

 

 

Εμενα ξερεις τι μου ειπαν στο Υγειονομικο?

 

"Εμεις τις υγειονομικες διαταξεις κοιταμε. Το τι επιτρεπεται και τι οχι το ξερουν οι Υπηρεσιες που δινουν την αδειοδοτηση".

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ξερεις τι μου ειπαν στο Υγειονομικο?

 

"Εμεις τις υγειονομικες διαταξεις κοιταμε. Το τι επιτρεπεται και τι οχι το ξερουν οι Υπηρεσιες που δινουν την αδειοδοτηση".

 

Μ@λ@κ@ες σου είπαν ή ήταν άσχετοι αυτοί που σου το είπαν

 

Το ανάπτυξης αδειοδοτεί, αλλά το υγειονομικό εγκρίνει (επιτρέπει) την συνύπαρξη ή όχι των δραστηριοτήτων υγειονομικού ενδιαφέροντος

 

Για κάνε και μια ερώτηση επι του θέματος στον ελεγκτή υγείας που έχετε στη Κρήτη (διακεκριμένο μέλος και ποστάρει στο internet) να σας πει την άποψη του... είμαι σίγουρος οτι θα απορίψει το θεμα (αναφέρομαι στη καφετερια με καθίσματα σε χώρο πρατήριου άρτου σε ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΟ)

 

ΥΣ

terry μην ξανανοίξουμε το θέμα που λέγαμε πρίν 3-4 μέρες, είμαι πολύ σαφής στη διατύπωση μου

Link to comment
Share on other sites

τερρυ αν κολαει στο υγειονομικο τελος

ετσι και αλλιως θα το τσεκαρω

 

μακαρι να γινεται εμπειρικα μιλωντας δε γινεται

 

αφησε το αναπτυξης μια πορτα ανοιχτη, αλλα το υγειονομικο

δεν εχει κατικατι ως τωρα

 

θυμαμαι σε ποστ εδω που χαν βγει - ισως και στο θεμα μαγαζια υγειονομικου ενδιαφεροντος -

καποιες χρησεις  μικτες για ψαρια κρεατα λαχανα και χαχανα αμα θυμαμαι καλα

αν δε λεει ρητως για αρτοποιειο .......... στην υγεια μας

Link to comment
Share on other sites

Περα απο την εξυπναδα, περι του ποσες φορες διαβασες το εντυπο, σου ειπε κατι ουσιαστικοτερο ο κυριος ΔΥ??

 

 

Και σου ξαναλεω, απο το υγειονομικο μου ειπαν:

 

"Εμεις τις υγεινομικες διαταξεις κοιταμε. Αν πληρουνται δεν εχουμε κανενα προβλημα. Δεν ξερουμε τι επιτρεπεται και τι απαγορευεται. Αυτο το ξερει η αδειοδοτουσα αρχη".

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφε δεν μιλάμε για τέτοια κατάσταση... που μπορεί να γίνει (είναι εκτός κτηρίου)

 

Εγω στο #426, αναφέρομαι σε πρατήριο άρτου σε ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΟ και εντός του περιγράμματος του κτηρίου (μέσα στο χώρο του πρατηρίου) να γίνει και καφετέρια, χωρίς να υπάρχει ΣΑΦΗΣ διαχωρισμός (με χώρισμα και όχι με νοητή γραμμή) των δραστηριοτήτων και επιπλέον να υπάρχει ξεχωριστη είσοδος στο χώρο των τραπεζοκαθισμάτων απ' αυτή στο χώρο του πρατηρίου.

 

Εκεί είναι η ένσταση μου....αν τώρα για να επιτευχθεί η πολυπόθητη ΑΝΑΠΤΥΞΗ τα κάνουν χύμα και τσουβαλάτα, ε τότε παω πάσο !!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.