Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγραμμα OΑΕΔ για νέους ελεύθερους επαγγελματίες - επιστήμονες (2009 & 2010)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Από μέσα Φλεβάρη έχει να συνεδριάσει η επιτροπή.Εχουν μαζέψει ολες τις αιτήσεις από τότε μέχρι και 7.6.2011 που έληξε η υποβολη αιτησεων.

 

Λογικα πρεπει καπου συντομα να τελειωσει το μαρτυριο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να κανω μια ερώτηση.Όσοι εχουμε κάνει αίτηση πριν από 7-6, θα πάρουμε την επιδότηση for sure?Ή παίζει έντονα το ενδεχόμενο να μας πουν οτι δεν υπάρχουν λεφτά και οι θέσεις καλύφτηκαν?Σε ερωτησή μου προς το ΟΑΕΔ μου απάντησαν "ο θεός και η ψυχή της επιτροπής". Αν κάποιος γνωρίζει κάτι ας ρίξει λίγο φως. By the way έχω κάνει αίτηση αρχές απρίλη.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά σίγουρα είναι μόνο μία 3μελής επιτροπή για ΟΛΗ την Ελλάδα? ...Δε γίνεται ο συνάδελφος παραπάνω να μην έχει απάντηση από τις 2/3... ξέρω περιπτώσεις που έχουν προεγκριθεί και έχουν εγκριθεί κιόλας που είχαν κάνει αίτηση αργότερα από τις 2/3 !!!

 

Τι να πει κανείς... Αισιοδοξούμε μπας και μπορέσουμε να ορθοποδήσουμε κι εμείς!

Link to comment
Share on other sites

ελα ντε??εμενα στον οαεδ στην αθηνα οταν εκανα αιτηση τελη απριλιου μου ειπαν οτι ειχαν παρει αρχες απριλη.οταν ομως μιλησα με τα κεντρικα στα τηλεφωνα που εχει στο σαιτ του οαεδ μου ειπαν απο μεσα φλεβαρη.τι να πω?

Link to comment
Share on other sites

architect_duth αν δεν υπάρχει πρόβλημα μπορείς να μου πεις αν 100% σίγουρα στις περιπτώσεις που ξέρεις κάνανε αιτήσεις αργότερα από 2/3 και σε τι περιοχές? Πάντως στα τηλέφωνα στον ΟΑΕΔ κανείς δεν ξέρει τίποτα ακόμα....και εγώ έχω βαρεθεί να βλέπω το "ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ" τόσο καιρό στην σελίδα τους στην άιτησή μου.....

Link to comment
Share on other sites

όχι δα! εγώ τουλάχιστον περιμένω για να δω αν θα πάρω πίσω κάποια από τα λεφτά που ήδη έχουν πέσει στο γραφείο.....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.