Μετάβαση στο περιεχόμενο

Σχολή Πολιτικών έργων υποδομής


George13

Recommended Posts

απλά επειδή σύγκρινες το μισθό σου με αυτον της συναδέλφου σου του πολυτεχνείου,αλλά εντάξει δεν είναι αυτό το θέμα τωρα, φυσικά και θα δουλεύεις πολύ και καλά κάνεις, έτσι πρέπει.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • Απαντήσεις 119
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλα τα λεει ο φίλος πιο πάνω και εγώ δασκάλα.Σίγουρα...άμεση επαγγελματική αποκατάσταση.Εγώ έχω τελείωσει εδώ και μερικούς μήνες και ακόμη ψάχνομαι.Είναι πολύ σημαντικό να έχεις τς κατάληλες γνωριμίες και να σε βοηθήση η τύχη.Οσον αφορα για την σχολη στην Πατρα, επειδη αυτη τελείωσα μου φανηκέ πολύ εύκολη και η ιδικοτητα εχει πολυ ενδιαφερον.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
δάσκαλος δηλαδή δίνεις για δάσκαλος

 

γεια σας!!!εχω περασει πολιτικων εργων υποδομης στην Πατρα...αλλα πριν εναμιση χρονο τα παρατησα...κ δν εκανα εγγραφες ολο αuτο το καιρο...αλλα τωρα το εχω μετανιωσει κ 8ελω να συνεχισω τι γινεται σε αuτη την περιπτωση????????????????απαντηστε μου please:-(:sad::-(

Link to comment
Share on other sites

δάσκαλος δηλαδή δίνεις για δάσκαλος

 

γεια σας!!!εχω περασει πολιτικων εργων υποδομης στην Πατρα...αλλα πριν εναμιση χρονο τα παρατησα...κ δν εκανα εγγραφες ολο αuτο το καιρο...αλλα τωρα το εχω μετανιωσει κ 8ελω να συνεχισω τι γινεται σε αuτη την περιπτωση????????????????απαντηστε μου please:-(:sad::-(

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν περνεις ενα τηλεφωνο στη γραμματεια της σχολης? Απο εδω μεσα προσπαθεις να μαθεις...!!!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν κάνεις 4 εξάμηνα χωρίς να εγγραφείς(δήλωση μαθημάτων) τότε σε διαγράφουν.Αυτό ισχύει τουλάχιστον στο ΤΕΙ Πειραιά.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

γεια σας...οι γονεις μου εχουν μια επιχειρηση με υδραυλικα και σκεφτομαι να παω στην σχολη πολ εργων θεσσαλονικης και οταν τελειωσω να αναλαβω την επιχειρηση...οχι αποκλειστικα μονο με υδραυλικα αλλα και με φωτοβολταικα φυσικο αεριο κλπ...μπορει καποιος να μου πει αν η σχολη μ δινει τις δυνατοτητες να ασχοληθω με αυτο το αντικειμενο και αν για παραδειγμα μπορω να βαλω υπογραφη για εγκατασταση φωτοβολταικων κλπ...ευχαριστω πλ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.