Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ενεργοποίηση "φήμης"


Engineer

Recommended Posts

Κατά την γνώμη μου θα πρέπει να διαχωριστεί η προσαύξηση φήμης που παίρνει κάποιος σε ωφέλιμο μήνυμα από την προσαύξηση φήμης που ενδεχομένως να παίρνει κάποιος από μήνυμα προσβλητικού περιεχομένου .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
"Όλοι όσοι έχουν περισσότερους από +30 πόντους φήμης μπορούν να συμμετέχουν στο σύστημα αξιολόγησης."

[/i]

εγώ γιατί δεν μπορώ? πότε επιτέλους θα ξεκολλήσετε εκεί στο μοντεράσιον?

Link to comment
Share on other sites

To moderation σε πειραξε εσενα;;;;;

Εδω ο "μεγάλος Άγιος" έλεγε Όπως πολύ σωστά αναφέρεις, το σύστημα αξιολόγησης της φήμης πρέπει να είναι ένα μέσο επιβράβευσης των ενεργών μελών και όχι τιμωρίας με όσους διαφωνούμε. κι εμένα μου εριξε 2-3 φορες αρνητική φήμη...

Εσενα περιμενεις να αφησει να δινεις φημη;;;

Πιωμενη εισαι; :lol:

Link to comment
Share on other sites

εγώ γιατί δεν μπορώ? πότε επιτέλους θα ξεκολλήσετε εκεί στο μοντεράσιον?

Δε φαίνεται κάποιο πρόβλημα στο προφίλ σου.

Μήπως προσπαθείς να δώσεις φήμη σε μηνύματα που είναι εντός κατηγοριών που δεν επιτρέπεται η απόδοση φήμης (π.χ. κουβέντα) ή γενικά παντού συμβαίνει αυτού?

 

π.χ. σε κάποιο μήνυμα στο οπλισμένο σκυρόδεμα δεν βλέπεις καν το εικονίδιο της φήμης?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
εγώ γιατί δεν μπορώ?

Φήμη δίνουν μέλη με 30 πόντους φήμης και 100 post. Ο joint δεν είχε 100 post όταν ρώτησε και έτσι δεν μπορούσε να δώσει φήμη. Τώρα rigid τα ξεπέρασες τα 100 και μπορείς

 

Η αγιοποίηση στην ορθόδοξη εκκλησία είναι ζόρικη υπόθεση. Αν υπάρχει ενδιαφέρον να πούμε τις προυποθέσεις. Sorry για το offtopic. Στη καθολική είναι πιο εύκολα τα πραγματα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αφαιρέθηκαν 10 πόντοι φήμης από όλους καθώς με το νέο σύστημα, οι πόντοι φήμης ξεκινούν από το 0 και όχι από το +10.

 

Επίσης θα παρακαλούσα να μην γίνεται χρήση της φήμης (αξιολόγηση δημοσιεύσεων) στις κατηγορίες της Κουβέντας, Χαλαρής Κουβέντας, Michanikos.gr και Ανακοινώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε για το update.

Θα μπορουσε να επανελθει το συστημα που βλεπαμε ποιος δίνει την φήμη -αρνητικη ή θετική- όπως στην παλαια πλατφόρμα εστω και δημόσια κάτω απο τα ποστ; Υπάρχει η δυνατότητα αυτη πλέον;

Link to comment
Share on other sites

Αφαιρέθηκαν 10 πόντοι φήμης από όλους καθώς με το νέο σύστημα, οι πόντοι φήμης ξεκινούν από το 0 και όχι από το +10.

 

Επίσης θα παρακαλούσα να μην γίνεται χρήση της φήμης (αξιολόγηση δημοσιεύσεων) στις κατηγορίες της Κουβέντας, Χαλαρής Κουβέντας, Michanikos.gr και Ανακοινώσεις.

στην αρχή τρόμαξα. νόμισα μου τους αφαίρεσε ο αλεξπακ μετά την παρατήρηση για παραβίαση των κανονικών συνθηκών. πάντως εγώ μόνο εκεί βάζω φήμη γιατρέ μου. το δηλώνω για να το σώσω

Edited by sovatzou
Link to comment
Share on other sites

Αφαιρέθηκαν 10 πόντοι φήμης από όλους καθώς με το νέο σύστημα, οι πόντοι φήμης ξεκινούν από το 0 και όχι από το +10.

 

Επίσης θα παρακαλούσα να μην γίνεται χρήση της φήμης (αξιολόγηση δημοσιεύσεων) στις κατηγορίες της Κουβέντας, Χαλαρής Κουβέντας, Michanikos.gr και Ανακοινώσεις.

 

Στη νέα πλατφόρμα, πώς βλέπουμε τη φήμη αναλυτικά;

Link to comment
Share on other sites

Στη νέα πλατφόρμα, πώς βλέπουμε τη φήμη αναλυτικά;

Aυτό ρωτησα κι εγω, αλλα ας σωσουμε μια πιστωση χρονου να μαθουν το νεο εργαλείο...

Εγω θα ειχα ηδη πελαγωσει στη θεση τους...

Παλι καλα που μπορεσανε να κανουνε και τα βασικα.

Υπομονη.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.