Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ζητήματα φόρτου στις Πολεοδομίες


cv98019

Recommended Posts

Γνωρίζει κάποιος συνάδελφος τις ημέρες που δέχεται η Πολεοδομία Περισσού κατάθεση φακέλων Ν3843/10? Αυτές τις ημέρες δέχονται ή αναμένουν νέα εγκύκλιο?

 

Για Περισσό μέχρι και την Παρασκευή που πέρασε, εμένα δε δέχτηκαν, περιμένουν το ΦΕΚ... Υποθέτω ότι ακόμα περιμένουν....!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..Για καταθεση φακελων στο Αιγαλεω ποια ακριβως ειναι η κατασταση μπορει να με ενημερωσει κάποιος;

 

Τη τρίτη πήγα στις 10.30...άλλοι δύο μηχανικοί πριν από εμένα για να κλείσουμε ραντεβού...το ραντεβού κλείστηκε για 2 εβδομάδες αργότερα και 9 το πρωί και όχι 5 το χάραμα όπως συνηθιζόταν στη συγκεκριμένη πολεοδομία, ευτυχώς γιατί δε θα άντεχα άλλο αυτή την παράνοια

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει πρώτα να πας να βρεις τον αριθμό πρωτοκόλλου και τον υπάλληλο που έχει χρεωθεί ο φάκελος. Προσωπικά σε όλες τις περιπτώσεις μου είπαν μετά από τουλάχιστον 3 εβδομάδες να ξαναπάω, από την ημερομηνία χρέωσης. Το σημαντικό ωστόσο είναι να βρεις τον υπάλληλο εκεί για να συνενοηθείς σε πρώτη φάση, και έπειτα να πάρεις το πρόστιμο.

'Εχω πάει 3 φορές να βρω δύο συγκεκριμένους υπαλλήλους και λείπουν...

Link to comment
Share on other sites

Αργυρουπολη δεχονται μονο ταχυδρομικα (έτσι τουλάχιστον γινόταν μέχρι την Παρασκευή που είχα πάει)

 

Πλεον ραντεβου δεν κλεινουν δηλαδη;;

 

Επισης θα ηθελα αν ξερει καποιος πληροφοριες για την Συγγρου..Δεχονται φακελους;;Κλεινουν ραντεβου;;

 

Για Αιγαλεω οντως η διαδικασια ειναι ετσι..Πας ηρεμα χωρις αναμονες και κλεινεις ενα ραντεβου(περιπου ενα μηνα μετα βεβαια)

Link to comment
Share on other sites

Aργυρούπολη: νομίζω ότι δεν κλείνουν πλέον ραντεβού και δέχονται μόνο ταχυδρομικά

Συγγρού: μόνο ταχυδρομικά εδώ και καιρό (πλέον είναι ένα σχεδόν άδειο κτίριο, δε δουλεύει τιποτα)

Link to comment
Share on other sites

Στην Πολεοδομία στην Αθήνα ξέρει κανείς τι γίνεται? Έχω ακούσει ότι κλείνουν ραντεβού..Δεν γίνεται να καταθέσεις με λίστα την ίδια μέρα?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.