Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ζητήματα φόρτου στις Πολεοδομίες


cv98019

Recommended Posts

Τελικά στον Περισσό ξεκίνησαν και δέχονται φακέλους, αλλά μόνο πρωτοκολλούνται!

Στην Αγ. Παρασκευή είπαν πως θα ξεκινήσουν να δέχονται φακέλους και κάθε πέμπτη!

δηλ. Δευτ. - Πεμπ. - Παρασκ.

Link to comment
Share on other sites

Στην του Πειραιά δεν υπήρχε λίστα υπήρχαν μόνο ραντεβού!

 

Ψάξε βρές είναι λίγο η κατάσταση ! Ανοίγει στις 10 για το κοινό οπότε αν είσαι εκεί νωρίτερα μπές στο κτήριο και ανέβα στον 4 όροφο αν θυμάμαι καλά !

 

Μην μπλέξεις καθόλου στο ισόγειο !

 

Μπές μέσα και απαίτησε με ευγενικό τρόπο να γίνει μια λίστα !

 

Αυτό έκανα κι εγώ προ-παράτασης και κατάφερα να ξεμπλέξω σε 1.5 ώρα!

 

Συνάδελφε σήμερα που πήγα τελικά δε δέχονταν γιατί περιμένουν Εγκύκλιο ή κάτι επίσημο για την παράταση!Αν σε εξυπηρέτησαν μετά την παράταση κι εμένα όχι, τότε υπάρχει ρατσισμός...αλλά μήπως εννοείς την Πολεοδομία του Δήμου?γιατί εγώ αναφέρομαι στης Νομαρχίας!

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: ξέρει κανείς πότε δέχονται για περαίωση στην Παλλήνη; Ευχαριστώ τους συναδέλφους που βοηθάνε γιατί στις πολεοδομία παίρνω τηλέφωνο, εάν απαντήσουν, (σπάνια περίπτωση) σιχτιρίζουν και σε παραπέμπουν σε άλλο τηλέφωνο

Link to comment
Share on other sites

@mgr

Κι εγώ το ίδιο, αν και είχα ακούσει αυτό που λέει ο Γιάννης Γ για περαίωση τις Πέμπτες, τελικά έχω πάει και άσχετες ημέρες και έχω κάνει κανονικά τη διαδικασία

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς τι γίνεται με την Πολεοδομία της Συγγρού ? Δέχονται νέες αιτήσεις ρύθμισης Ν.3843 ? Για τους φακέλους που πρωτοκολλήθηκαν τέλη Δεκέμβρη 2010 πότε θα βγουν τα πρόστιμα τους ? 'Ενας μήνας απέμεινε μέχρι την καταβολή του προστίμου ...

Link to comment
Share on other sites

Στη Συγγρού πριν από 10 ημέρες περίπου "πήραν μπρος". Εγώ την προηγούμενη εβδομάδα πήρα πρόστιμα από φακέλους που είχαν κατατεθεί την 01-01-2010. Και είπαν οτι αρχές Απριλίου μάλλον θα μπορούμε να καταθέτουμε πηγαίνοντας εκεί, όχι ταχυδρομκά.

Link to comment
Share on other sites

Πήγες εσύ από κει , σε ειδοποίησαν μόνοι τους , μπορείς να με βοηθήσεις για το τι παίζει πιο ειδικά ?

Το 01-01-2010 μήπως είναι 01-01-2011?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.