Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νόμος 3904/2010 τροπολογία Ν3843/2010 παράταση ως 28-2-2011


ssouanis

Recommended Posts

Καλησπέρα,

καλά κάναμε και το ανακοινώσαν από τώρα (και άργησαν θα έλεγα),

σήμερα στην πολεοδομία Αργυρούπολης πήγα 7:45 και έφυγα 14:57 με

νούμερο 57 στο τσακ πρόλαβα..

Link to comment
Share on other sites

Τώρα να σου πώ τι θα γίνει. Θα ηρεμήσουμε τώρα ένα μήνα και θα μεταφερθεί το ξέσκισμα τον Φεβρουάριο.

 

Αυτό είναι αλήθεια. Ήδη οι περισσότεροι που είχαν αγχωθεί να προλάβουν τις προθεσμίες, τα μετατέθουν μετά τις γιορτές και προς τα τέλη Γενάρη, άρα πάλι τα ίδια μπλεξίματα θα υπάρχουν στις πολεοδομίες...

Link to comment
Share on other sites

Στον νομο που ψηφίστηκε πριν μερικές μέρες (Νόμος 3897/2010 (Άρθρο 22)) δεν αναφέρεται τπτ για παράταση της διαδικασίας επί διμήνω ή είναι η ιδέα μου? το μονο που λέει είναι η ισχύουσα διμηνη παράταση για την ταχυδρομική αποστολή. Αναμένεται να βρίσκεται σε άλλη τροπολογία?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συνάδελφοι.

Καλά όλα αυτά, μπορεί κάποιος να που υποδείξει που μπορώ να βρώ στο internet την εγκύκλιο παράτασης του Ν. 3843/10 (ιμιυπαίθριους) που λέει για 8 και δέκα δόσεις....

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Link to comment
Share on other sites

Στον νομο που ψηφίστηκε πριν μερικές μέρες (Νόμος 3897/2010 (Άρθρο 22)) δεν αναφέρεται τπτ για παράταση της διαδικασίας επί διμήνω ή είναι η ιδέα μου? το μονο που λέει είναι η ισχύουσα διμηνη παράταση για την ταχυδρομική αποστολή. Αναμένεται να βρίσκεται σε άλλη τροπολογία?

Ναι ,αυτό είναι σε άλλη τροπολογία . Δεν έχει γίνει σίγουρα ακόμα ΦΕΚ (βασικά δεν ξέρω και αν έχει ψηφιστεί ως τώρα).

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν καταλαβα για παραταση ως τελος φεβρουαριου.μονο ισως για ταχυδρομικη υποβολη.μηπως δεν ισχυει η παραταση ως το φλεβαρη?

Link to comment
Share on other sites

η παράταση κατατέθηκε σε τροπολογια και δεν έχει ψηφισθεί ακόμα το νομοσχέδιο στο οποίο περιλαμβάνεται.κάνω λάθος;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.