Μετάβαση στο περιεχόμενο

Παράταση πέραν Φεβρουαρίου


Julius Caesar

Recommended Posts

Ναι είναι οριστικό . Νομίζω άλλαξε και η πρώτη δόση θα πάει τον Ιούνιο .

Να ρωτήσω κάτι . Σε περιοχές που άλλαξε η τιμή ζώνης 1/1 υπολογίζεται το πρόστιμο με την καινούρια ?

Link to comment
Share on other sites

Πάλι καλά! Στην Αγ. Παρασκευη είχε σήμερα λίστα 250 άτομα...και δεν θα τελείωναν ούτε μέχρι την Κυριακή.

Link to comment
Share on other sites

τελικα το πιο ΗΟΤ θηλυκο της βδομαδας ηταν η μπιρμπιλη.....στον υπνο μου φωναζα τινα και με σκουνταγε η γυναικα μου αχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι . Σε περιοχές που άλλαξε η τιμή ζώνης 1/1 υπολογίζεται το πρόστιμο με την καινούρια ?

Ναι, έχει βγει και εγκύκλιος για αυτό στις 28/01/11.

Link to comment
Share on other sites

1 ιουλίου (με τις καινουργιες αντικειμενικές)θα παραταθεί ο νομος επ αοριστον

οπως ο1337/83,να το θυμάστε αυτό......,όσο για την τινα,θα τη δουμε πολλές φορές ακόμα στον ύπνο μας......και οσο για τους γερμανούς θα λένε οτι αυτοι ειχαν τα διπλα και τα κρύβανε.....

Link to comment
Share on other sites

στον υπνο μου φωναζα τινα

 

 

Χαχαχαχα!! Και άντε να την πείσεις μετά ότι εννοούσες την Μπιρμπίλη!!

Link to comment
Share on other sites

μάλλον ειναι συνθηματικο το τινα....δε νομίζω τάκη,μήπως akius εννούσες κάτι αλλο,ξέρω γω ελεονώρα π.χ οπως βλεπω στο nooz.gr:

Link to comment
Share on other sites

Πάλι καλά! Στην Αγ. Παρασκευη είχε σήμερα λίστα 250 άτομα...και δεν θα τελείωναν ούτε μέχρι την Κυριακή.

 

καλησπερα.κι ομως όποιος καθησε σημερα στην αγ. παρασκευη εξυπηρετηθηκε.εδιναν μονο αριθμό καταχώρησης και τίποτα άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.