Μετάβαση στο περιεχόμενο

Διακοπές


TheoTDM900

Βουνό ή θάλασσα  

302 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Βουνό ή θάλασσα



Recommended Posts

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Εχετε και αρκετη δροσουλα εκει απο οτι βλεπω στα δελτια καιρου :lol:

 

Εγω δεν εχω αποφασισει ακομα . Τελευταια στιγμη και κατα θαλασσα σε πολυ ηρεμο μερος.Ψηνομαι για camping. Η απολυτη τεμπελια !

Link to comment
Share on other sites

Eιμαι νησιωτης και οι νησιωτες δεν πανε διακοπες το καλοκαιρι :cry: :cry: :cry:

Αυτό είναι το θέμα!!!

 

Εκεί που μένεις να μπορείς να κάνεις και τα μπάνια σου !!!!

Link to comment
Share on other sites

Ασε Myri. Απο την μια το τρεξιμο, απο την αλλη η βαρεμαρα και το "ελα μωρε θα κανω μπανια τον αυγουστο", φτανεις σεπτεμβρη να εχεις απιθανη διχρωμια, σαν σημαια τερματισμου. (Οτι βλεπει ο ηλιος μαυρο, οτι το καλυπτουν τα ρουχα ασπρο :lol: )

 

Ιδιως μεγαλυτερες ηλικιες με πολλες υποχρεωσεις που λογω δουλειας τους χτυπα ο ηλιος ολη μερα μπορουν να παιξουν σκακι πανω τους :P :P

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειχα σκοπό να κανω post εδω πέρα, τουλαχιστον οχι άμεσα...

Aλλα η κατασταση μου ειναι προχωρημενη....και ετσι ο Xαρης με εστειλε...:)

Θέλω διακοπές!!

Λοιπόν στο θεμα μας.

Kανονιζω με φιλαράκια να κλεισουμε ένα σπιτι σε προορισμους νησιωτικούς.

Eνοικίαση ολόκληρου σπιτιου, με 3-4 δωμάτια, πισινα κλπ.

Oχι απαραίτητα κοντα στην θαλασσα -μ'ενα αμαξι και μια μηχανη θα την κανουμε την δουλειά μας.

Tο καλό σε αυτην την περίπτωση ειναι οτι όσα περισσότερα ατομα βρισκονται στην παρέα τοσο μικρότερο ειναι το ποσό για την ενοικίαση του σπιτιού.

Eκει που δινεις για ένα δωματιο 30-50ε συμφέρει να νοικίασεις ολόκληρο το σπίτι, να μαγειρευεις μεσα, να αραξεις από το πρωι μεχρι το βραδυ κ.α. πολλα που σου προσφέρει ενα σπίτι και όχι δωματιο....

δειτε εδω...

http://www.holiday-rentals.co.uk/

ασε που αν επιλεξεις καναν περιεργο προορισμό και οχι ελλαδα μπορει να ειναι και πιο φτηνα...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.