Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κλείδωμα τιμής πώλησης ενέργειας


Recommended Posts

εγω παντως μεχρι πριν λιγες ωρες ηξερα οτι ισχυει αυτο που εχω παραθεσει απο συνεδελφο, με την συμβαση συμψηφισμου εισαι ΟΚ για 6 μηνες. Αλλαξε κατι ρε γμτ :confused: :confused:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Απαντήσεις 29
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Καλησπέρα στο forum! Πήγε σήμερα πελάτης μου να υπογράψει σύμβαση συμψηφισμού και του ζήτησαν δύο υπεύθυνες δηλώσεις (μηχανικού και ιδιοκτήτη)καθώς και μία υπεύθυνη δήλωση ότι αποδέχεται τους όρους. Η υπάλληλος του είπε να ψάξει στο site του ΔΕΔΔΗΕ για τη φόρμα της δήλωσης αλλά δεν βρίσκω κάτι. Έχει κανείς κάτι στα υπ' οψιν? Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα Φ-Β σε στέγη εδώ και 10 ημέρες και η ΔΕΗ λέει ότι δεν έχει μετρητές και ότι μπορεί να κάνει 1-1,5 μήνες

 

Αυτό συμβαίνει σε όλη την Επικράτεια;;

Link to comment
Share on other sites

συμβαινει κατα καιρους, οχι απαραιτητα ταυτοχρονα.

 

Ηθελα να ρωτησω ζητανε παντου γνησιο της υπογραφης και απο τους μηχανικους?

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΝΑ Για την περιφέρεια Ηπείρου - Πελοποννήσου που γνωρίζω υπάρχει θέμα αυτή την εποχή για τους μετρητές των γηπέδων.Δεν έχω ακούσει κάτι για τα οικιακά.Πάντως μπορείς να κινηθείς δικαστικά γιατί προβλέπεται από τη σύμβαση ότι η ΔΕΗ θα πρέπει εντός χρονικού διαστήματος να προβεί στη σύνδεση.

 

maneni Θέλει θεώρηση για το γνήσιο της υπογραφής και από το μηχανικό ο οποίος και σφραγίζει την ΥΔ

Link to comment
Share on other sites

...... maneni Θέλει θεώρηση για το γνήσιο της υπογραφής και από το μηχανικό ο οποίος και σφραγίζει την ΥΔ

 

ρωτησα τι ισχυει στην υπολοιπη ελλαδα. Για εδω το γνωριζω απο πρωτο χερι.....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.