Μετάβαση στο περιεχόμενο

Συνάντηση Μηχανικών ΤΕΙ του forum για τα επαγγελματικά δικαιώματα (έληξε)


pariah7

Recommended Posts

pariah7 τελικά η συνάντηση θα γίνει στι divanni??? θέλω να δηλώσω συμμετοχή :) (αν και πάντα υπάρχει και το ενδεχόμενο κολλήματος) αλλα δεν ξέρω πως να έρθω εκει.. Είμαι απο χαλκίδα και σπουδάζω αθήνα οπότε δεν τα ξέρω και όλα τα μέρη της αθήνας...

 

38238397ni0.png

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 55
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συνάδελφε cna έχουμε δύο κοινά:

 

Είμαστε Καστοριανοί

Και μάχημοι Μηχανικοί

 

Να τα πούμε στην Καστοριά στις 18 Σεπ 2008. ώρα 20:00 κάτω από τα γραφεία της ΕΕΤΕΜ. Επίσης θα μπορείς να βρεις τηλ. μέσω του ***** σε λίγες ημέρες.

 

τα λέμε

n1kos

 

Συνδέσεις προς άλλα fora, blogs κ.λπ. στα οποία γίνονται προσβλητικές αναφορές σε μέλη του forum θα διαγράφονται. Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Η Συναντηση των μ/κων ΤΕΙ πηγε πολυ καλα συναδελφοι καλυτερα απο το αναμενομενο. Μαζευτηκαμε αρκετοι συναδελφοι και συζητησαμε τα προβληματα του κλαδου μας , παιρνοντας και καποιες αποφασεις τις οποιες και θα υλοποιησουμε σιγα σιγα απο την επομενη συναντηση που θα πραγματοποιηθει μεσα στον Οκτωβρη. Ενα μπραβο και στους συναδελφους που ήρθαν απο περιοχες εκτος Αττικης δειχνοντας την θεληση και την πιστης τους στην πρωτοβουλια που εχουμε αναλαβει. Αναμεινατε επομενη ανακοινωση για συναντηση

Link to comment
Share on other sites

Να αναφέρω κι εγω με τη σειρά μου ότι η συγκέντρωση πήγε πολύ καλά. Συζητήθηκαν πολλά θέματα που αφορούν τον κλάδο μας, τα επαγγελματικά μας δικαιώματα και τη θέση μας σε δημόσιο και ιδιωτικό τομέα.

Επειδή αρκετά θέματα είναι ήδη καυτά είναι δύσκολο να συζητηθούν εδω, έτσι οι φίλοι τεχνολόγοι που έχουν δείξει ενδιαφέρον, καλό είναι να παραστούν στην επόμενη συνάντηση που θα γίνει προσεχώς.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί συνάδελφοι

 

Εγώ να πω ένα μπραβο στον pariah που είχε την ιδέα της συνάντησης και σε όλους τους συναδέλφους που παραβρέθηκαν. Την επόμενη φορά, ελπίζω να έχω ξεμπλέξει από κάποια σοβαρά θέματα που εχω και να παραβρεθώ κι εγώ.

 

Συνάδελφοι, αν υπήρξαν κάποιες πληροφορίες σχετικά με τα επ. δικαιώματά μας ή άλλα θεσμικά θέματα και οι οποίες μπορούν να δημοσιοποιηθούν (ξέρετε τι εννοώ) καλό θα ήταν να υπήρχε μια ενημέρωση και για τους συναδέλφους που δεν μπόρεσαν να παραβρεθούν.

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που πήγε καλά η συνάντηση. Λυπάμαι που λόγω επαγγελματικών και λοιπών υποχρεώσεων δεν μπόρεσα να παρευρεθώ.

 

n1kos έκλεισε για την πέμπτη που έρχεται :)

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ κατάφερα να παρευρεθώ αυτή τη φορά, αλλά επιφυλάσσομαι για την επόμενη.

Είστε άξιοι συγχαρητηρίων!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ας μου στείλει κάποιος pm με τι εχει συζητηθει. Ειμαι από Ροδο κ είναι (δυστυχώς) σχεδόν αδύνατο να έρχομαι στις συναντησεις...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.