Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τροπολογία για την Γη Υψηλής Παραγωγικότητας


gvarth

Recommended Posts

Εγω μπερδευτηκα..

Επειδη χθες διαβασα παλι ολη τη νομοθεσια, τιποτα δεν μου φαινεται ξεκαθαρο....

 

Για οσους καιγονται για της ΑΠΕ ας καουν..

Οπως καιγομαστε και οι υπολοιποι για ολες τις υπολοιπες δραστηριοτητες που ΣΙΓΟΥΡΑ αλλαζουν λιγοτερο τον γεωργικο χαρακτηρα της περιοχης..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όπως το διάβασα κατάλαβα ότι βεβαιώσεις πλέον θα ζητούνται ΜΟΝΟ για ΑΠΕ μέχρι να βγουν οι χάρτες. Φυσικά και πρέπει να βγει ερμηνευτική διότι δέκα άτομα εδώ έχουμε δέκα διαφορετικές απόψεις, πόσο δε αν την διαβάσουν οι αρμόδιες υπηρεσίες. Πάντως το βήμα νομήζω έγινε....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ καταλαβαίνω πως σε ΓΥΠ φτιάχνεις πλέον ότι θες πλην ΑΠΕ...αυτό λέει. Αν τώρα το ερμηνεύουμε λάθος απ' τον ενθουσιασμό μας όσοι καιγόμαστε για κατοικίες...τι να πω.... :P

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά θα έπρεπε να υπήρχε η δυνατότητα επιβολής προστίμου στους συντάκτες αυτών των τροπολογιών ή εγκυκλίων που αντί να αποσαφηνίζουν ένα θέμα το συσκοτίζουν.

Τα κείμενα αυτά απευθύνονται προς το ελληνικό κοινό, πρέπει να είναι έτσι γραμμένα ώστε και τυφλοί ακόμα να μπορούν να τα κατανοήσουν.

Θα πρότεινα για αρχή ένα πρόστιμο προς τους συντάκτες αυτών των κειμένων, έναν αριθμό σφαλιάρων ανάλογο του πλήθους λέξεων των κειμένων που αλόγιστα συνέταξαν με ηλεκτρικό μπατσαδόρο.

Link to comment
Share on other sites

ανάλογο του πλήθους λέξεων των κειμένων

 

Εγω ανα χαρακτηρα θα ελεγα...μετρανε και κενα, ομοιως και τελειες, κομματα κτλ κτλ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.