Μετάβαση στο περιεχόμενο

TEE - ηλεκτρονική εφαρμογή υποβολής.


Recommended Posts

Ξαναεύχομαι να μην ανοίξει ΑΝ ΔΕΝ ΔΙΟΡΘΩΘΕΙ - ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΕΙ Κ.ΛΠ.

Link to comment
Share on other sites

Εστειλα δηλωση και μου εβγαλε ημερομηνια πληρωμης παραβολου 30-11-2011...

Τι κανω???

 

Συγνωμη αν εχει ξανατεθει το θεμα, ψαχνω - ψαχνω αλλα δεν βρισκω αντιστοιχο τοπικ... ξερει κανεις τι να κάνω????? :sad:

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις ότι δεν το βλέπεις!!!! :mrgreen:

 

(πλήρωσε κανονικά το παράβολο)

 

Ευχαριστω!!!

Αν και εδω που τα λεμε, με τοσα που εχω δει τοσες μερες στο τελος θα στραβωθω στ'αληθεια!!!

Link to comment
Share on other sites

σημερα το πρωι πληρωθηκε το τελος υπαγωγης,σε ποσες μερες ενημερωνεται το συστημα για να προχωρησω κ στην εκδοση κ πληρωμη εφαπαξ του προστιμου?κ μετα κ την πληρωμη εφαπαξ του προστιμου περιμενω παλι καποιες μερες για να ενημερωθει το συστημα αν θελω να δηλωσω οτι εχω κ τα σχεδια κ να υπαχθω πληρως στον νομο?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα την επόμενη μέρα το απόγευμα είχε ενημερωθεί. Το ότι έχεις τα σχέδια το δηλώνεις όταν κάνεις την ολοκλήρωση της διαδικασίας δηλαδή αφού πληρώσει εφάπαξ το πρόστιμο ο πελάτης και ενημερωθεί πάλι το σύστημα. Εκεί σου ζητά να τσεκάρεις ένα κουτάκι όπου δηλώνεις ότι έχεις στη διάθεσή σου τα σχέδια.

Edited by Ιφιγένεια_17
Link to comment
Share on other sites

Εμένα την επόμενη μέρα το απόγευμα είχε ενημερωθεί. Το ότι έχεις τα σχέδια το δηλώνεις όταν κάνεις την ολοκλήρωση της διαδικασίας δηλαδή αφού πληρώσει εφάπαξ το πρόστιμο ο πελάτης και ενημερωθεί πάλι το σύστημα. Εκεί σου ζητά να τσεκάρεις ένα κουτάκι όπου δηλώνεις ότι έχεις στη διάθεσή σου τα σχέδια.

 

Ιφιγένεια και να φανταστώ ότι για να μεταβιβάσω κάτι που έχει αυθαιρεσίες, πρέπει να πληρωθεί το πρόστιμο πρώτα και μετά να βγάλω την βεβαίωση, έτσι?

Link to comment
Share on other sites

Ναι η βεβαίωση βγαίνει αυτόματα από το σύστημα μόλις ολοκληρώσεις τη διαδικασία.

Είναι ένα από τα pdf που επισυνάπτονται μαζί με τη βεβαίωση για τη ΔΕΗ και την τελική αναλυτική δήλωση με το κλειδί και την εξώφληση.

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι στη περίπτωση πρόχειρης κατασκευής τικάρω την αντίστοιχη ένδειξη με υποχρέωση μόνο καταβολής παράβολου?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.