Μετάβαση στο περιεχόμενο

TEE - ηλεκτρονική εφαρμογή υποβολής.


Recommended Posts

Να κάνω μια ερώτηση επί της διαδικασίας.

Έχω πελάτη με πρόστιμο μικροτερο των 500 ευρώ. Πηγε και πληρωσε το πρόστιμο-παράβολο των 500, ολα οκ.Κάνω προσωρινη υπαγωγη και στη συνέχεια μου εμφανιζει μια μηδενικη δόση προς πληρωμη, η οποία εδω και 2 μερες φαινεται ως ανεξόφλητη.Τι πρεπει να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

Απο που κι ως που κλεινει?

Μια χαρα μπηκα μολις τωρα...

 

Αναφερομαι στο δελτιο τυπου του ΤΕΕ 16.12.11 που λεει οτι κλεινει το συστημα 22.12.11 ως μορφη κινητοποιησεων.καλα κανενας δεν το διαβασε?

Link to comment
Share on other sites

"Διακοπή λειτουργίας του συστήματος την Πέμπτη του ηλεκτρονικού συστήματος αυθαιρέτων μέχρι την κατάθεση τροποποιήσεων των ισοπεδωτικών διατάξεων του Ν. 4030..." από το δελτίο τύπου ΤΕΕ στις 16-12. Σήμερα μια χαρά δουλεύει η πλατφόρμα. Ίσως ήταν προειδοποίηση.

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Και όχι μόνο το σύστημα αυθαιρέτων, αλλά και των αμοιβών... μέχρι τροποποιήσεων στο μεν του 4030 και στο δε του 3919.

Link to comment
Share on other sites

Που το λέει αυτό για τη διακοπή λειτουργίας στις 22/12? Στο καθημερινό δελτίο, στο άρθρο για το ενδεχόμενο παράτασης προθεσμίας και μείωσης προστίμων, είδα να λέει γενικώς για κινητοποιήσεις χωρίς να αναφέρει κάτι συγκεκριμένο.

 

EDIT: Το βρήκα στην κάτω στήλη του σάιτ με τα νέα και τις ανακοινώσεις! Νόμιζα το έλεγε στο καθημερινό δελτίο τύπου!

Edited by letom
Link to comment
Share on other sites

terry υποθέτω ότι υπονοεί την αλλαγή στα Ε.Δ. (χωρίς συζήτηση με το ΤΕΕ μάλλον) στους παραδοσιακούς οικισμούς, που ο καθένας υπογράφει τον "τομέα" του (αν μπορούμε να το πούμε έτσι).... κάτι το οποίο (η αλλαγή δλδ) με βρίσκει ΑΠΟΛΥΤΑ σύμφωνο, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα, σε άλλο θέμα, περί Ε.Δ. που έχω εκφράσει τη θέση μου.

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.