Μετάβαση στο περιεχόμενο

TEE - ηλεκτρονική εφαρμογή υποβολής.


Recommended Posts

παιδιά καλημέρα..... τελικά το ΤΕΕ δεν αντέχει κ πολύ κόσμο ...... έχω τωρα 3 μέρες κάτι βεβαιώσεις προσπαθώ να βγάλω κ μια δήλωση αυθαιρέτων να κάνω κ συνεχώς κολλάει ... τι πρέπει να κάνω να έρθω στο γραφείο και να κανω τη δήλωση τα μεσανυχτα....... αφού βλέπουν κολλάει το μαμημένο το σύστημα βγες κ δώσε παράταση να ξέρουμε τι να λέμε ..... έχουν κάνει ένα νόμο με ασάφειες ... κολλάει κ το σύστημα... κ βγαίνεις κ χαζός στους πελάτες.....τι να πω....

Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει ότι κάποιες φορές το tee.gr δεν ανοίγει καν, ενώ το σύστημα του 4014 ανοίγει (αν και υπολειτουργεί και κολλάει ή με πετάει έξω).

 

Προτείνω λοιπόν στους συναδέλφους να δημιουργήσουν στην επιφάνεια εργασίας τους μια συντόμευση κατευθείαν προς το σύστημα για να αποφεύγουν τα άσκοπα κλικ μέχρι να ανοίξουν το σύστημα αυθαιρέτων. Με αυτό τον τρόπο ίσως βοηθάμε και λίιιιιιιγο στην μείωση του φόρτου εργασίας στον server του ΤΕΕ.

 

Πώς γίνεται αυτό:

Με δεξί κλικ στην επιφάνεια εργασίας επιλέγουμε "δημιουργία συντόμευσης" και στην διεύθυνση γράφουμε:

>https://portal.tee.gr/ypeka/auth/pages/app/Welcome.jspx

Η συντόμευση θα ανοίγει με τον προεπιλεγμένο browser του υπολογιστή μας (internet explorer, firefox, chrome... ό,τι έχει ο καθένας)

Edited by dimitrispsi
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα και αυτό που προτείνει ο dimitrispsi αλλά και πάλι τίποτα. Ελπίζω αν το κάνουμε όλοι να γίνει κάτι. Έχει βάση πάντως. Αν και για να πω την αμαρτία μου, δεν πιστεύω οτι είναι θέμα φόρτου και όγκου δηλώσεων . Κάτι ψιλο...βρωμάει!

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έρχεται ΠΟΛΕΜΟΣ Κυβέρνησης - ΤΕΕ......

Επίτηδες το κάνουν....

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως απλά πρόκειται για υπερφόρτωση, σύμφωνα με το ΥΠΕΚΑ γίνονται περί τις 7000 δηλώσεις τη μέρα, πλέον των προσωρινών.

Αν ήταν κάτι σχεδιασμένο θα είχαν βγάλει μια ανακοίνωση.

Εξάλλου παρατήρησα ότι αργά το βράδυ και πολύ νωρίς το πρωί δούλευε κανονικά

Link to comment
Share on other sites

είναι δυνατόν να συμβαίνει κόντρα τεε - κυβέρνησης ? μακάρι ..... να μας το πουν να σιγοντάρουμε κ εμείς από κοντά όπως μπορεί ο καθένας μας ..αλλά να μας το πουν, μας έχουν σπάσει τα νεύρα ενα τριήμερο τωρα......

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.