Μετάβαση στο περιεχόμενο

TEE - ηλεκτρονική εφαρμογή υποβολής.


Recommended Posts

Επειδη βλεπω πολυ μπροστα θα σας πω τι σκεφτομαι εγω..

 

Το ΥΠΕΚΑ θελει λεφτα μεχρι τελος του χρονου...

Το ΤΕΕ τα εκανε πλακακια με το ΥΠΕΚΑ....

 

Και σου λεει "λεω οτι θα κλεισω το συστημα, να ζοριστουν να υποβαλλουν αιτησεις, το κλεινω ενδεικτικα 1-2 μερες και μετα ολο και κατι θα κριθει αντισυνταγματικο-παρανομο-λιγο και η τροικα και το ξαναανοιγω"...

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση επί της διαδικασίας.

Έχω πελάτη με πρόστιμο μικροτερο των 500 ευρώ. Πηγε και πληρωσε το πρόστιμο-παράβολο των 500, ολα οκ.Κάνω προσωρινη υπαγωγη και στη συνέχεια μου εμφανιζει μια μηδενικη δόση προς πληρωμη, η οποία εδω και 2 μερες φαινεται ως ανεξόφλητη.Τι πρεπει να κάνω?

 

Δοκίμασε να ξανακάνεις υπαγωγή.

Link to comment
Share on other sites

renaL αν έχεις κλικάρει "προς έκδοση Οικ.Άδειας" δεν μπορείς να κάνεις τίποτα.. το αφήνεις εκεί προς το παρόν Edited by kontegr
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τώρα γύρισα από έξοδο, στην παρέα ήταν κάποιος που ανακατέυεται στα του ΤΕΕ και μου λέει πως πάνε για κατέβασμα διαρκείας από 22/12, ιδίως στο σύστημα των αμοιβών....Το μεγάλο βάρος ρίχνεται στις αυξήσεις των εισφορών και στα αποθεματικά

http://portal.tee.gr/portal/page/portal/TEE_HOME/dt_tee_161211_0.pdf

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να ξανακάνεις υπαγωγή.

Έχω κανει πολλές φορες υπαγωγή. Τιποτα. Η μηδενική δόση παραμένει εκεί με την ένδειξη ανεξόφλητη.

 

 

renaL αν έχεις κλικάρει "προς έκδοση Οικ.Άδειας" δεν μπορείς να κάνεις τίποτα.. το αφήνεις εκεί προς το παρόν

Δεν είναι προς Οικ.Αδεια. Μια μικροπαράβαση των 3 τ.μ. Προστιμο-παραβολο τελος. (θα έπρεπε να είναι..) άλλα μάλλον έχει κολλήσει :confused:

 

Εχει κανει κανεις τετοια περιπτωση μονο παραβολο=προστιμο, να μου πει τι έμφανιζεται σε αυτόν?

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι η εφαρμογή αυτή την στιγμή που μιλάμε λειτουργεί? Προσπαθώ να κάνω εισαγωγή της πρώτης μου δήλωσης και δεν μου δίνει καν αύξοντα αριθμό (α/α)

Link to comment
Share on other sites

Έχω κανει πολλές φορες υπαγωγή. Τιποτα. Η μηδενική δόση παραμένει εκεί με την ένδειξη ανεξόφλητη.

 

 

Δεν είναι προς Οικ.Αδεια. Μια μικροπαράβαση των 3 τ.μ. Προστιμο-παραβολο τελος. (θα έπρεπε να είναι..) άλλα μάλλον έχει κολλήσει :confused:

 

Εχει κανει κανεις τετοια περιπτωση μονο παραβολο=προστιμο, να μου πει τι έμφανιζεται σε αυτόν?

κανε παλι υποβολη δηλωσης με συμπληρωμενο α/α εργου απο αμοιβες, και ποσο συμφωνητικου-ημερα αυτοψιας συμπληρωμενα και θα δεχτει οριστικη υπαγωγη.

Το εκανα χτες σε 2 παρομοιες περιπτωσεις και περασα στην οριστικη υπαγωγη.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση επί της διαδικασίας.

Έχω πελάτη με πρόστιμο μικροτερο των 500 ευρώ. Πηγε και πληρωσε το πρόστιμο-παράβολο των 500, ολα οκ.Κάνω προσωρινη υπαγωγη και στη συνέχεια μου εμφανιζει μια μηδενικη δόση προς πληρωμη, η οποία εδω και 2 μερες φαινεται ως ανεξόφλητη.Τι πρεπει να κάνω?

Πάτα ξανά υποβολή και θα μπεις σε οριστική ρύθμιση...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.