Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

Ευχαριστώ sbasil444.

Επομένως πρέπει να απευθυνθώ στον Δήμο Αμαρουσίου για την διαπιστωτική πράξη.Βέβαια λίγο αργά αποφάσισαν αυτές τις ρυθμίσεις.

Link to comment
Share on other sites

Η Διαπιστωτική Πράξη για τον Δήμο Κορωπίου : http://et.diavgeia.gov.gr/f/Dimos_Kropias/ada/%CE%92%CE%9F%CE%96%CE%91%CE%A9%CE%9B6-%CE%91%CE%91%CE%97 (επειδή έχει γίνει πολλή κουβέντα). Φαντάζομαι θα υπάρχουν στο ΔΙΑΥΓΕΙΑ και για άλλους Δήμους.

Link to comment
Share on other sites

Χμμ...Έτσι φαίνεται...για κάποιους άλλους Δήμους που επίσης με ενδιαφέρουν και το έψαχνα τώρα δεν έχουν κάτι σχετικό...

Link to comment
Share on other sites

Στο eaxies γιατί τη τιμή ζώνης στα εκτός σχεδιου και οριων οικισμού τη βγάζει 1050 ευρώ όμως....Μπορεί να μην είναι και η καταλληλότερη ερώτηση γαι το τοπικ αλλα τα εχω παιξει. Εχω μπερδευτει οικτρα, μου εχουν σπασει τα νευρα. Πώς ξέρουμε αν εχει καθοριστει ή όχι τιμη ζωνης για τις εκτος σχεδιου περιοχες? Πχ δήμος Καλυβίων, ποια τιμη ζωνης θα παρουμε για εκτος σχεδιου εκτος οριων???????????????????????? Αν τα εχει καταλαβει καποιος μπορει να τα ε ξ η γη σ ε ι αναλυτικα γιατι εγω δεν μπορω..

Link to comment
Share on other sites

Πάντως μιλάει για Δήμο Κρωπίας και ελέγχει στο Δήμο και όχι σε δημοτική κοινότητα και επίσης μιλάει για ΤΖ>2.000 λες και είναι νησί

Τα έχουν κάνει σα τα μούτρα τους οι @$%@%

 

Εντάξει ταυτίζεται ο Δήμος με την Δ.κοινότητα αλλά θα έπρεπε να αναφέρεται σε σωστές έννοιες

Edited by Thodoris4
Link to comment
Share on other sites

@Thodoris4 Αν κατάλαβα καλά αυτό που γράφεις, το αναφέρει έτσι γιατί ο Δήμος Κρωπίας είναι μόνος του.Δεν υπάρχουν άλλες δημοτικές κοινότητες σε αυτόν.

 

Χαχα!!!τι περιμένεις?και που το έβγαλαν κατόρθωμα είναι!!!

Edited by voodoochile
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια απάντηση θέλω γιατί θα τρελαθούμε. Τελικά ποια θα πάρουμε ως τιμή ζώνης σε περιοχή εκτός σχεδίου στην ηπειρωτική Ελλάδα (παράλια Πιερίας); Την ελάχιστη της περιφερειακής ενότητας - νομού (Ν.4030 άρθρο 49 παρ. 8 ή του δήμου στον οποίο ανήκει (Ν.4014 άρθρο 24 παρ. 7 και τροποποίηση με τον νόμο 4042, περί ποινικής προστασίας του περιβάλλοντος, άρθρο 50 παρ. 2);

Edited by γ.ταφ
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια θα τρελαθουμε....ειμαι τελειως ασχετως!!!!ο δημος κρωπιας που το ειδε οτι πρεπει να υπερβαινει τα 2000 ευρω για δεν λεει οτι πρεπει να υπερβαινει στην ηπειρωτικη ελλαδα τα 2200 ευρω σε ποσοστο >10%????ετσι δεν ειναι??

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.