Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

8 ώρες πριν, BAS said:

τότε ζορίζουν τα πράγματα. 

Όλα αυτά τα ξέρουν οι εκάστοτε διοικούντες. Το (ρητορικό?) ερώτημα είναι γιατί δεν τα εφαρμόζουν (μαζί με άλλα πολλά).

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, tetris said:

κι όταν αποφασίσεις να συζητήσεις χωρίς οπαδικά (πάσης φύσεως) σύνδρομα, εδώ είμαστε...

την σταματαω εδω την κουβεντα ,  μαλλον δεν αξίζει.....

 

On 11/2/2022 at 7:52 ΠΜ, tetris said:

κι αφού η Πολιτεία αποδεικνύεται ανίκανη να διαχειριστεί την κατάσταση, εναπόκειται στους γονείς να διαμορφώσουν ελεύθερες συνειδήσεις και δυνατούς χαρακτήρες στα παιδιά τους

πιστευω οτι σαν γονιος εκανα αυτο που επρεπε.....

 

11 ώρες πριν, Arche said:

 τέρας ψυχραιμίας φάνηκε ο πατέρας του Αλκη

ο πατερας του Αλκη δεν εχει συνειδητοποίηση ακόμα το κακο  που τον βρηκε , θα το καταλαβει αργοτερα , οταν εντελως ασυναισθητα θα ανοιξει την πορτα του δωματίου του παιδιου του για να δει αν ειναι καλα.....πανω κατω , το ιδιο επαθα κ εγω με τα παιδια μου οταν εφυγαν για τις σπουδεσ τους απο το σπιτι μου ...μονο που εγω μιλαω μαζι τους με το live mesenger   

Link to comment
Share on other sites

συ είσαι μεγάλης ηλικίας Νικος στρι, άμα έχεις και παιδιά φοιτητές.. ο πατέρας του Αλκη φάνηκε πολύ ήρεμος... δεν νομίζω πολύ να το έκαναν αυτό, τέλος πάντων, ο καθένας με τον τρόπο του αντιδράει αλλά τι να το κάνεις.. Μην σου πειράξουν το παιδί λέω γω και λίγα λέω...

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Arche said:

συ είσαι μεγάλης ηλικίας Νικος στρι, άμα έχεις και παιδιά φοιτητές.. 

στακα λιγο , η ηλικια  που κολαει ?   γεννηθήκα το ''68.... ναι απο τα 50 μου  εχω κορη φοιτητρια στο παντειο κ τωρα στα ΤΕΦΦΑ το γιο  , εχει καποια σημασια   η ηλικια ? λατρευω   τα παιδια    που μου χαρισε η κυρα ΔΗΜΗΤΡΑ  καθως  κ την δουλεια της...

αλφαδια.jpg

Link to comment
Share on other sites

τι μου θυμισες τωρα...

....εβαλε 3 γκολ

και εχασε με 3-2...:grin:

https://sport-retro.gr/panathinaikos-olympiacos-derby-pente-goal-apo-tin-idia-omada-to-aksexasto-3-2/

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.