Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόβλημα με την σελίδα του ΤΕΕ


speedbull

Recommended Posts

το τέλος υπέρ ΤΕΕ στις δηλώσεις αυθαιρέτων

και (εν μέρει) η (ευτυχώς μη εισπραττόμενη) εισφορά υπερ ΤΕΕ στις αμοιβές 

είναι σαν τα διόδια

προπληρώνεις κάτι που δεν έχεις 

εν προκειμένω ηλεκτρονικές υπηρεσίες

(έχουν όμως αρνάκι για να κάνουν μονίμως πάσχα αυτοί)

 

πάντως το μητρώο μελών άρχισε ΣΗΜΕΡΑ να ξαναλειτουργεί

Edited by imhotep
Link to comment
Share on other sites

Τη Δευτέρα είχα στείλει και εγώ ένα αρκετά οργισμένο mail σε πολλές διευθύνσεις του ΤΕΕ ειδικά για το θέμα του μητρώου μελών.

Σήμερα βλέπω με έκπληξη ότι υπάρχει πλήρης ανανέωση του μητρώου με αποκορύφωμα αυτό :

http://portal.tee.gr/portal/page/portal/mhtrwo/mhtrwo_files

πιστοποίηση γνησιότητας πτυχίου !!!

 

Το ΤΕΕ, έστω και αργά, έκανε κάποιο βήμα ... άντε μπράβο, εύχομαι τα ψηφιακότερα !

Edited by kan62
Link to comment
Share on other sites

To link υπάρχει ενεργοποιημένο στο ΤΕΕ από περσι το Οκτώβριο.

Κατεβάζεις πρακτικά ψηφιοποιημενα τα έγγραφα που κατέθεσες για να παρεις την αδεια ασκήσεως επαγγέλματος.

post-2272-0-03632900-1492716632.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζεις πρακτικά ψηφιοποιημενα τα έγγραφα που κατέθεσες για να παρεις την αδεια ασκήσεως επαγγέλματος.

interesting..

εγώ έχω δίπλωμα αρχαίο (μάλλον δίπλα, από το μουσείο, θα πρέπει να το αναζητήσω)

για την ακρίβεια βεβαίωση 40ετίας (κυριολεκτικά*) σε κάδρο :mrgreen:  καθόσον το πρωτότυπο κάηκε στην πρυτανεία σε κάποια κατάληψη....

τώρα πριν τη συνταξιοδότηση (που καθυστέρησε λόγω ικανοποιητικών εσόδων προ κατρούγκαλου) βαριέμαι να τα μαζέψω  :mrgreen:  :mrgreen:

 

* να σέβεστε

(άσε που στο Taxisnet έχω έναρξη επαγγέλματος 1/1/1900, δηλ. πριν την ίδρυση του υπέρ του οποίου 1%)

(δεν θα ήμουνα και 23 χρονώ τουλάχιστο όταν άρχισα να δουλεύω άρα 23+100+17=για 140 χρονώνε καλά στέκομαι) 

Edited by imhotep
Link to comment
Share on other sites

Τα σέβη μου .... στον παππού. :grin:

Και για την ιστορία ο Ιμχοτέπ είναι ένα πρόσωπο της ιστορίας της Αιγύπτου, για το οποίον υπάρχει βεβαιότητα ότι υπήρξε πραγματικά, ένας καλλιτέχνης ή σοφός, ιατρός, αρχιτέκτονας και κύριος σύμβουλος του βασιλιά Ζοζέρ.

 

Τις καλησπέρες μου ...

Link to comment
Share on other sites

Τα σέβη μου .... στον παππού. :grin:

Και για την ιστορία ο Ιμχοτέπ είναι ένα πρόσωπο της ιστορίας της Αιγύπτου, για το οποίον υπάρχει βεβαιότητα ότι υπήρξε πραγματικά, ένας καλλιτέχνης ή σοφός, ιατρός, αρχιτέκτονας και κύριος σύμβουλος του βασιλιά Ζοζέρ.

 

i know

και ο μόνος "θνητός" που τιμήθηκε ως Φαραώ

φήμες λένε ότι ταυτίζεται μυθολογικά με τον Ασκληπιό

 

my best regards

Edited by imhotep
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.