Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κατάθεση δικαιολογητικών Β' φάσης του Ν.4014/2011


Recommended Posts

ΥΠΕΚάτι μου λέει ότι η περιβόητη δικηγόρος του ΥΠΕΚΑ δεν είναι άλλη από τη γνωστή σε όλους μας καθαρίστρια του ΥΠΕΚΑ, αυτή που αναρτούσε τις Ε/Α στο σάιτ του ΥΠΕΚΑ.
 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αν καθήσει κανείς και διαβάσει όλο το νήμα από τον Ιούνιο και μετά, γράφεται βιβλίο...

Υποθέσεις επί υποθέσεων και κάθε εβδομάδα και μία νέα... ανατροπή!!

Link to comment
Share on other sites

Αν καθήσει κανείς και διαβάσει όλο το νήμα από τον Ιούνιο και μετά, γράφεται βιβλίο... Υποθέσεις επί υποθέσεων και κάθε εβδομάδα και μία νέα... ανατροπή!!

 

Με τον 4014 θα υπάρχει τέτοια ποικιλία διαφορετικής αντιμετώπισης του ίδιου θέματος που θα μπορούν να γραφτούν άπειροι τόμοι βιβλίων!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Στην καρτέλα "Πρόσθετα Στοιχεία" του Ν.4014/2011, κάτω απο το πεδίο "Τρωτότητα" υπάρχει το πεδίο "Τεχνική Εκθεση". Εκεί γράφουμε το περιεχόμενο της τεχνικής έκθεσης ΔΕΔΟΤΑ ή το περιεχόμενο της τεχνικής έκθεσης που περιγράφει την αυθαιρεσία?

Link to comment
Share on other sites

Την τεχνική έκθεση που περιγράφει την αυθαιρεσία και άλλα όπως αναφέρονται στον 4014, όχι όμως του ΔΕΔΟΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Προσπαθώ όμως σε δήλωση με κατάσταση "Προσωρινής υπαγωγής" (το πρόστιμο έχει πληρωθεί) να επικολλήσω το κείμενο της τεχνικής μου έκθεσης στο πεδίο "Τεχνική Εκθεση" και δεν μου επιτρέπεται απο το σύστημα. Θεωρούσα οτι έως 30/9 (Β' Φάση Ν.4014) είχαμε την δυνατότητα, λάθος υπόθεση?

Link to comment
Share on other sites

Τώρα δεν μπορείς να την ..."πειράξεις" καθόλου. Πάει πιά....

Όταν με το καλό πας στο νέο νόμο ξανά, τότε θα μπορείς να κάνεις ό,τι θέλεις.

Τα ...υπογλώσσια όμως για τον πελάτη να μην τα ξεχάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Προσπαθώ όμως σε δήλωση με κατάσταση "Προσωρινής υπαγωγής" (το πρόστιμο έχει πληρωθεί) να επικολλήσω το κείμενο της τεχνικής μου έκθεσης στο πεδίο "Τεχνική Εκθεση" και δεν μου επιτρέπεται απο το σύστημα. Θεωρούσα οτι έως 30/9 (Β' Φάση Ν.4014) είχαμε την δυνατότητα, λάθος υπόθεση?

 

 

Αυτά που είναι σε Προσωρινή Κατάσταση θα πάνε αυτόματα στον καινούργιο νόμο με οτι συνεπάγεται αυτό.

Τώρα ΔΕΝ μπορείς να κάνεις τίποτα από την επεξεργασία των πεδίων. Μόνο upload τα αρχεία σου, που δεν στο συστήνω μιας και θα τα αλλάξουμε πάλι........

 

 

Ακόμα και αυτοί που είναι σε οριστική και δεν έχουν συμπληρώσει την Τεχνική τους Έκθεση ή Μηχανικό ή κάποιο άλλο πεδίο θα πρέπει να την μεταφέρουν στον καινούργιο νόμο για περαιτέρω επεξεργασία εκεί........

Link to comment
Share on other sites

Είναι προφανώς εντελώς άσκοπο το γεγονός οτι επιδιώκω να ανεβάσω όλα τα υπολειπόμενα δικαιολογητικά Β' Φάσης στις δηλώσεις μου με σκοπό να έχω διασφαλίσει την πληρότητα των αρχείων?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.