Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ελεγκτές δόμησης


venezia

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Από τη στιγμή που οι ΗΜ και οι ΜΜ θα καλούνται μόνο στο τελικό έλεγχο, μπορείτε να μου πείτε ποιό είναι το νόημα να γραφτεί κάποιος ΗΜ-ΜΜ στο μητρώο κατά το 2012 ή το 2013; Αν πχ βγεί άδεια οικοδομής τον Απρίλιο του 2012 μετά από πόσους μήνες θα καλεστούν αυτές οι ειδικότητες;

 

Μέχρι τότε θα ασχολούμαστε με άδειες δόμησης που αφορούν αλλαγή χρήσης χώρων ή κάνω κάποιο λάθος;

Edited by markoschalaris
Link to comment
Share on other sites

Eιχαν πει οτι θα ειδοποιηθουμε ηλεκτρονικα, συναδελφοσ παραπανω ανεφερε οτι τον καλεσαν μεσω τηλεφωνου...

 

Εχει δωσει κανεις εξετασεις συναδελφοι;

Link to comment
Share on other sites

μολις πριν απο λίγο μου τηλεφώνησαν απο ΤΕΕ και μου είπαν για εξετάσεις 20-3.

 

Έχεις πληρώσει το παράβολο 50 € και με ποιο τρόπο (ταχυδρομική επιταγή ή απευθείας στο ΤΕΕ);

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν εχω πληρώσει τιποτα....επι τόπου θα το πληρώσω! μου είπαν οτι γίνεται....!!!!

 

πέρα απο οτι με πήραν τηλέφωνο απο το τεε, φαίνεται και στην ηλεκτρονική υποβολή ποτε θα γίνουν οι εξετάσεις....

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ μήπως υπάρχει κάποιος συνάδελφος που έχει ήδη δώσει εξετάσεις, να ενημερώσει για το βαθμό δυσκολίας; Οι ερωτήσεις ήταν ισομοιρασμένες από όλα τα κεφάλαια και αφορούσαν βασικές έννοιες...ή υπήρχαν και εξειδικευμένες ερωτήσεις; (Δίνω αύριο και ο χρόνος προετοιμασίας ήταν περιορισμένος...)

Link to comment
Share on other sites

Από ενημέρωση που είχα σήμερα από αρχιτέκτονα που έδωσε (και πέτυχε) .Οι ερωτήσεις είναι 50 .Για την ειδικότητα είναι οι 20 από αυτές.Υπάρχει λέει μια δεξαμενή ερωτήσεων και από εκεί πατώντας τους κωδικούς σου ,σου επιλέγονται οι ερωτήσεις.Από τα λεγόμενά του ήταν δύσκολες.Καλή δύναμη και φώτιση στους υποψήφιους.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.