Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ενεργειακά πιστοποιητικά από το... ίντερνετ


georgeele

Recommended Posts

αυτοι που νομοθετουν ασχετοι με το καθε αντικειμενο μπορει να ειναι αλλα ηλιθιοι δεν ειναι?

 

Φανταζεστε να προχωρησουν τετοις ενεργεια?

Τοτε ολοι οι μηχανικοι που εδωσαν λεφτα για να παρακολοθησουν τα σεμιναρια θα μπορεσουν να προχωρησουν σε μια ωραια αγωγη (ατομικα ή συλλογικα) που ο Παραδιας θα τρεχει και δεν θα φτανει....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 207
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι και κάτι τρέχει στα γύφτικα.....Θα έχουν δώσει λεφτά σε σεμινάρια....θα πληρώνουν και δικηγόρους από πάνω.....και όταν βγει ποτέ απόφαση....θα έχουν πάρει σύνταξη....

Link to comment
Share on other sites

Διαβάστε τι ωραία και σωστά τα γράφει ο ενημερωμένος δημοσιογράφος :

 

http://www.newsbeast.gr/financial/arthro/431706/pio-fthini-i-energeiaki-epitheorisi-ktirion/

Link to comment
Share on other sites

Και στο In.gr τα ίδια λένε, Ουδείς σημειώνει ότι στην πράξη οι ελάχιστες έχουν καταργηθεί εδώ και 6 μήνες.

Τουλάχιστον δεν βλέπω ανώτατες τιμές κάπου. Κάτι είναι κι αυτό...

Link to comment
Share on other sites

οι ανωτατες ειναι @@@ των πολιτικων.........ας πουμε οτι βαζουν ανωτατη 500 ευρω........εγω ζηταω 800 απο πελατη.....500 χρεωνω με απυ το πεα και 300 σχεδια κατοικιας !!!

 

και αν εχεις κανα συγγενη δικηγορο τους τρεχεις με αγωγες στα δικαστηρια γιατι συμφωνα με την ευρωπαικη νομοθεσια απαγορευονται οι ανωτατες....ακομα και τα μπουκαλακια νερο ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΗ γραφουν

Link to comment
Share on other sites

Ας γραφουν οτι θελουν τα παπαγαλακια...

Τις τιμες στην πιατσα εμεις τις καθοριζουμε...

 

Βεβαια, στην Κομοτηνη, καθοριστηκαν ηδη, οπου και συναδελφοι προσφερουν ΠΕΑ με ενα 50αρικο, ολα μεσα....

 

Σημερα ιιδοκτητης απορουσε που ηθελα να παω να κανω αυτοψια γιατι ενας αλλος του ειπε "δε χρειαζεται μωρε αυτοψια και μαλακιες, αυριο θα στο χω ετοιμο"

 

Πολλη ***** στην πιατσα, αντε να βγουν οι εξετασεις να ξεβρωμισει ο τοπος...

Θελω να πιστευω οτι οι νεοι θα ειμαστε/ ειναι πιο ευσυνειδητοι...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ένα σου λέω....είχα πάει εσπευσμένα για επιθεώρηση σε κατάστημα στην Κηφισιά....Ο τύπος με ύφος 1000 καρδιναλίων μου λέει "είναι 8'30...το θέλω μέχρι τις 12'30 να πάω εφορία....μέτρα τι μετράς γρήγορα...Στην εφορία με πλησίασε ένας που μου το κάνει σε 2 ώρες 150τμ-200 με ΦΠΑ "

Πήγαινε σε αυτόν και πετάω το σχέδιο κάτω, κάγκελο ο τύπος....

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

γιατι θεωρεις οτι αυτος πουΔΕΝ κανει αυτοψια......που αριθμο κτηματολογιου πετα εναν τυχαιο της περιοχης !!!.....που......που....που..........ΔΕΝ ΘΑΧΕΙ ΔΙΑΒΑΣΕΙ τα θεωρητικα?

Link to comment
Share on other sites

.Φίλε ένα σου λέω....είχα πάει εσπευσμένα για επιθεώρηση σε κατάστημα στην Κηφισιά....Ο τύπος με ύφος 1000 καρδιναλίων μου λέει "είναι 8'30...το θέλω μέχρι τις 12'30 να πάω εφορία....μέτρα τι μετράς γρήγορα...Στην εφορία με πλησίασε ένας που μου το κάνει σε 2 ώρες 150τμ-200 με ΦΠΑ "

Πήγαινε σε αυτόν και πετάω το σχέδιο κάτω, κάγκελο ο τύπος....

 

 

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ +1

Edited by akius
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστευω οτι δε θα εχει διαβασει τα θεωρητικα...

 

Απλα πιστευω οτι αυτες οι ενεργειες ειναι χαρακτηριστικο ανθρωπων βουτηγμενων στη λαμογια με νοοτροπια 50αρη και βαλε, που εχει φαει στις καλες εποχες της απολυτης ασυδοσιας και ατιμωρησιας, ο οποιος και δε θα μπει στη διαδικασια των μαθηματων και του διαβασματος/εξετασεων για να συνεχισει το εργο του, οποτε θα μεινουν οι πιο καθαροι στην επιφανεια.....

 

...μεχρι να διαφθαρουν κι αυτοι...

 

Αυτο το υφακι χιλιων καρδιναλιων παντως το σιχαινομαι αφορητα. Η θα τον βαλω στη θεση του με το δικο μου το υφακι η θα του πεταξω τα χαρτια στη μαπα και θα σηκωθω να φυγω

Δε θα ανεχτω απο το καθε αποβρασμα που επειδη εχει ενα ακινητο και μου δινει καποια λεφτα να μου φερθει σαν αλβανο ψωμολυσα...

Αει σιχτηρ.

 

Ικαρε +1 κι απο μενα για την αντιδραση σου και μονο...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.