Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ανέβασμα συμβάσεων με πελάτες μας στο σύστημα αμοιβών του ΤΕΕ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 554
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συγγνώμη εγώ που ρωτάω τον λογιστή μου εδώ και ενάμιση χρόνο αν χρειάζεται να κάνω συμφωνητικά και μου λέει ΟΧΙ και οτι αρκεί η ΑΠΥ που κόβω τί πρέπει να κάνω τώρα??Ε?Ε?Να πάω να τον κρεμάσω??Πλάκα μας κάνουν???ΔΕΝ έχω όυτε ένα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο σίγουρο που πρέπει να κάνεις είναι, ν' αλλάξεις λογιστή και βεβαίως εκ των υστέρων να φτιάξεις τις συμβάσεις με τους πελάτες σου.

Link to comment
Share on other sites

Το μετά από την απομάκρυνση από το ταμείο ουδεν λάθος αναγνωρίζεται θα ακούσω!!!!

Η πλάκα είναι ότι ρώτησα 2 ακόμα λογιστές για να τσεκάρω τον δικό μου και μου είπαν το ίδιο πράγμα!!Έκανα και ερώτηση στην εφορία και μου είπαν ότι δεν έχουν καμία ενημέρωση άρα αρκεί να κόβω τις ΑΠΥ μου!!

Επίσης είναι πρακτικά αδύνατο να επικοινωνήσω με κάποιους από τους πελάτες μου δυστυχώς (εξωτερικό-επαρχία)...το θέμα είναι τώρα τί κάνω?????

Link to comment
Share on other sites

Από την αρχή, η θέση μας εδώ στο site ήταν να φτιάχνουμε συμβάσεις με τους πελάτες. Κακώς που δεν το ακολούθησες.

Το μόνο που έχεις να κάνεις τώρα είναι να φτιάξεις τις συμβάσεις με ημερομηνίες, τις ημερομηνίες των εξουσιοδοτήσεων και να βρεις τους ιδιοκτήτες για να τις υπογράψουν. Δυστυχώς δεν έχεις άλλη επιλογή. Πρέπει ο ......."ιδιοκτήτης" να τις υπογράψει.......

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Από την αρχή, η θέση μας εδώ στο site ήταν να φτιάχνουμε συμβάσεις με τους πελάτες. Κακώς που δεν το ακολούθησες.

Το μόνο που έχεις να κάνεις τώρα είναι να φτιάξεις τις συμβάσεις με ημερομηνίες, τις ημερομηνίες των εξουσιοδοτήσεων και να βρεις τους ιδιοκτήτες για να τις υπογράψουν. Δυστυχώς δεν έχεις άλλη επιλογή. Πρέπει ο ......."ιδιοκτήτης" να τις υπογράψει.......

 

Ευχαριστώ πολύ Ιάσονα!Την έκατσα την βάρκα!

Το πρόβλημα το έχω με τις δηλώσεις 4014...για 2 μικρές άδειες έχω συμφωνητικά!

Δεν πρόσεξα πάντως κάπου να λέει ότι θέλει γνήσιο υπογραφής...σωστά?

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν χρειάζεται γνήσιο υπογραφής από δημόσια αρχή. Τυχεράκια!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κάνε μου την τιμή να χρησιμοποιήσεις τη δική μου από τα downloads του site. Εγώ αυτήν χρησιμοποιώ, αυτή θα ανεβάσω στο σύστημα αμοιβών του ΤΕΕ χωρίς απολύτως καμία αλλαγή και αυτή θα συνεχίσω να χρησιμοποιώ και στο μέλλον. Θα τη βρεις εδώ http://www.michanikos.gr/files/file/84-%CF%83%CF%8D%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%83%CE%B7-%CE%B1%CE%BD%CE%AC%CE%B8%CE%B5%CF%83%CE%B7%CF%82-%CE%B1%CE%BD%CE%AC%CE%BB%CE%B7%CF%88%CE%B7%CF%82-%CE%AD%CF%81%CE%B3%CE%BF%CF%85-%CE%BD401411/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.