Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΥΠΕΚΑ: Προσανατολίζεται σε νέα παράταση για τα αυθαίρετα


Recommended Posts

Φίλε Περιπατητής προβληματίσου λίγο με αυτό:

 

Ένας ολοκληρωμένος άνθρωπος έχει γαλήνη για να δέχεται τα πράγματα που δεν μπορεί ν' αλλάξει, έχει δύναμη για ν' αλλάξει τα πράγματα που μπορεί κι έχει σοφία για να μπορεί να καταλάβει τη διαφορά!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 69
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φίλε "Περιπατητή"... Σε μεταγενέστερη ανάγνωση του post μου, αντιλαμβάνομαι ότι πιθανώς να θεωρήσεις ότι ο χαρακτηρισμός "βλάκας" απευθύνεται σ' εσένα προσωπικά... Λυπάμαι, ήταν λάθος τρόπος έκφρασης... έχω επεξεργαστεί το μήνυμα και πρόσθεσα σχόλιο...

Ο χαρακτηρισμός απευθύνεται στον ανώνυμο "Ελληνα πολίτη" που πράγματι παρουσιάζει το φαινόμενο του "κατά συνθήκη" βλάκα...

Link to comment
Share on other sites

αυτό αναφέρει <<Παρατείνεται μέχρι τις 31 Μαΐου του 2013 η διαδικασία για την τακτοποίηση των αυθαιρέτων με ρύθμιση που κατατέθηκε στη Βουλή στο Πολυνομοσχέδιο του υπουργείου Οικονομικών.>

εγώ όμως δεν βρήκα κάποια τέτοια ρύθμιση στο πολυνομοσχέδιο ή μου ξέφυγε?

Link to comment
Share on other sites

Αν όντως είναι έτσι, αποτελεί μεγάλη μ@λ@κία τους!!!!

Μέχρι τις 15.5.2013 δεν πρόκειται να γίνει απολύτως καμία δήλωση 4014!!!

Κι εμείς απλώς θα ...βαράμε μύγες!!!

Τα κατάφεραν.....

Link to comment
Share on other sites

Λογικό....και θα ξαναδώσουν παράταση. Αφού δεν πάει κανένας τι το ψάχνετε?? Είναι εποχές τώρα να δίνει ο άλλος χιλιάρικα πρόστιμο?? Πλάκα κάνουμε? Αυθαίρετο ξεαυθαίρετο, τώρα χρήματα γιοκ. Τι να κάνουμε δηλαδή?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.