Μετάβαση στο περιεχόμενο

πρακτική άσκηση ΤΕΙ


Mr_X

Recommended Posts

αυτα που λες ομως <<για μενα>> δε μαρεσουν...ουτε παρατηρητης θελω ,ουτε το παιδί για τις φωτοτυπίες, τους καφέδες, το παιδί για τα λογιστικά, άντε και κανα έγγραφο..θελω να συνεισφερω εξ αρχης κ να μαθω οσο γινεται περισσοτερα...

 

giorgos_7, μπράβο σου που θες να μάθεις, αλλά στην άρχη, επειδή δε θα σε ξέρουν, θα είναι επιφυλακτική μαζί σου, και λογικά δε θα σου δώσουν πολλές πρωτοβουλίες και εργασίες... με το καιρό όμως, μόλις δουν ότι είσαι καλός, θα σε κάνουν δικό τους...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Καλημέρα παιδιά είμαι τελοιόφοιτος μηχανολογος απο ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ και θελω να κανω την

πρακτικη μου

Βασικα ηδη εργαζομαι εδω και δυο χρονια σε μαναδα αποθειωσης στην ΔΕΗ

Αυτο που θα ηθελα να ρωτησω ειναι αν μπορω να κανω την πρακτικη μου σε γραφειο πολιτικου μηχανικου ο οποιος εχει τελειωσει εδω Ελλαδα?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Ούτε σε ηλεκτρολόγο. Μόνο σε μηχανολόγο. Και διόρθωσε το τίτλο σου. Ο τελευταίος "τεχνολόγος" αποφοίτησε το 1982...

Link to comment
Share on other sites

Σταύρο μπορεί σε Ηλεκτρολόγο. Προσωπικά εκει την είχα κάνει. Βέβαια δε ξέρω αν παίζει ρόλο που ήταν ΕΔΕ - Η/Μ.

Link to comment
Share on other sites

Σταύρο μπορεί σε Ηλεκτρολόγο. Προσωπικά εκει την είχα κάνει. Βέβαια δε ξέρω αν παίζει ρόλο που ήταν ΕΔΕ - Η/Μ.

Εχει σχεση γτ μονο αλλης ειδικοτητας μονο αν ειναι εδε μπορει να παρει πρακτηκαριο

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα παιδια μια ερωτηση εχω βρει να κανω πρακτικη σε εναν μηχανολογο μηχανικο

Ειναι εργολαβος δημοσιων εργων αλλα ομως ειναι απο ΚΑΤΕΕ

Θα μπορω να την κανω?

Υπαρχει καποιο προβλημα?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχεις προβλημα μπορεις. Παρε ενα τηλεφωνο στη γραμματεια σου να σου πουν γενικα σε ποιους εχεις δικαιωμα να κανεις.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.