Μετάβαση στο περιεχόμενο

Επείγον: Αποστολή ένστασης κατά της αύξησης ασφ. εισφορών


abouts

Recommended Posts

Δεν έχουμε πολυμηχάνημα... ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και τη γνώση βέβαια! Αλλά ούτε το φαξ μας λειτουργεί καλά και ούτε ο εκτυπωτής. Μπορώ να τα στείλω με email, θα έχουν την ίδια ισχύ>?.

 

Ναι μπορεις .. Έχει την ίδια ισχύ. Έτσι το έκανα εγώ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 67
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τα e-mail σας έφυγαν κανονικά? εμένα μου επιστρέφει "Delivery to the following recipient failed permanently"......

για το φαξ ούτε λόγος...."παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την κίνηση φαξ"

Link to comment
Share on other sites

τα e-mail σας έφυγαν κανονικά? εμένα μου επιστρέφει "Delivery to the following recipient failed permanently"......

για το φαξ ούτε λόγος...."παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την κίνηση φαξ"

πήγαν κανονικά και στα 3 email. 2 αρχεία pdf συννημλενα στο καθένα email συνολικής χωρητικότητας 7mb.

Edited by electrical_salonika
Link to comment
Share on other sites

μάλλον είναι μεγάλο το αρχείο.. ξέρει κανείς πως μικραίνουμε ένα PDF?

 

γιατί 2 αρχεία? ένσταση δική μας, ένσταση ΤΕΕ και το ειδοποιητήριο => τρια. κάποιο από αυτά δεν χρειάζεται?

Link to comment
Share on other sites

γιατί 2 αρχεία? ένσταση δική μας, ένσταση ΤΕΕ και το ειδοποιητήριο => τρια. κάποιο από αυτά δεν χρειάζεται?

το ειδοποιητήριο το έχω ενσωματωμένο μαζί με την ένστασή μου μετά την 3η σελίδα. Το γραφω και μεσα στο email που τους έστειλα.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά παιδιά κλείνουν τους servers των email μετα την ωρα εργασιας. Και εγω ειχα κανει προσπάθεια να στειλω στο τεε το απογευμα αλλα μου εστειλε μηνυμα οτι δεν παραδοθηκε.

Ότι στείλετε μεχρι τις 3 το μεσημερι.

Και αλλο ενα θεμα που θελω να πω. Ρωτησα και όσοι πληρωσουν το ΤΣΜΕΔΕ μπορουν να κανουν και ενσταση. Δεν εχει θεμα οτι αν πληρωσεις συμφωνεις κιολας. Απλα στην αποδειξη εισπραξης πανω θα αναφερεται η προταση "Με επιφυλαξη καθε νομιμου δικαιωματος μου"

Link to comment
Share on other sites

ενώ τα έστειλα χτες, σήμερα μου γύρισε πίσω απο το info @ etaa.gr. Το ξαναέστειλα και το έστειλα και δεύτερη φορά μοιράζοντας τα αρχεία σε 2 μυνήματα. Απο τα αλλα 2 δεν μου γύρισε τίποτα, άρα μαλλον πήγαν.

Αν ξαναγυρίσουν απο το ΕΤΑΑ.gr θα τα στείλω Δευτέρα πρωί.

Edited by electrical_salonika
Link to comment
Share on other sites

Στέλνοντας στα mail μόνο την ένσταση και το ειδοποιητήριο, αυτά απεστάλησαν και μετά από 2-3 μέρες έστειλαν και αναφορά ανάγνωσης των mail.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.