Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τροπολογία για Ενεργειακούς Επιθεωρητές


kapnicious

Recommended Posts

Ήθελα να ρωτήσω και ξέχασα... Μόλις γίνουν οι αιτήσεις υπάρχει καμία ιδέα πόσο θα πάρει να εγκριθούν; Άμεσα ή μπορει να πάρει και ένα 6μηνο; Έχει ακουστεί κάτι; Κάτι είχε γραφτεί για δίμηνο παλιότερα... Ισχύει αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Ανεβάζω φώτο γιατί εμένα δε μου γράφει τπτ για τα σεμινάρια,ούτε πότε τα ξεκίνησα,ούτε πότε τα τελειώσα.Θα γίνει καμιά $%%^^& και θα τα πάρω μου φαίνεται.Μπορεί παρακαλώ κάποιος συνάδελφος που του είναι περασμένα τα στοιχεία να ανεβάσει μια αντίστοιχη φωτογραφία της καρτέλας του να δούμε και οι υπόλοιποι πως πρέπει να ήταν και οι δικές μας?

 

post-69168-0-84544600-1378383395_thumb.jpg

Edited by Greenick
Link to comment
Share on other sites

Ανεβάζω φώτο γιατί εμένα δε μου γράφει τπτ για τα σεμινάρια,ούτε πότε τα ξεκίνησα,ούτε πότε τα τελειώσα.Θα γίνει καμιά $%%^^& και θα τα πάρω μου φαίνεται.Μπορεί παρακαλώ κάποιος συνάδελφος που του είναι περασμένα τα στοιχεία να ανεβάσει μια αντίστοιχη φωτογραφία της καρτέλας του να δούμε και οι υπόλοιποι πως πρέπει να ήταν και οι δικές μας?

 

 

Ε ρε γλέντια με κάποια ΚΕΚ...

Εμένα αναφέρει κανονικά στα στοιχεία εκπαίδευσης για Κτίρια, Λέβητες, Κλιματισμό:

Φορέα εκπαίδευση (όπου αναφέρει σε παρένθεση: "Ολοκλήρωσε με επιτυχία"), Ημ/νια έναρξης εκπαίδευση και Ημ/νια λήξης εκπαίδευσης. Φαντάσου ολοκλήρωσα 5ο/2012 και θα ξεκινήσει η διαδικασία 9ο/2013.

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ κατάλαβα.Θα μιλήσω και με άλλους συναδέλφους που είμασταν στα ΚΕΚ και κάναμε τα σεμινάρια και μας βλέπω από βδομάδα για κανά γενικό ντου να σφίξει κανάς πισινός...

Υ.Γ Swordfish και εγώ ένα μήνα μετά από εσένα ολοκλήρωσα τα σεμινάρια (06/2012).1 χρόνος+ κοροιδία και όμηρος χωρίς σφραγίδα,ενώ τα γκαφρά τα είχα πληρώσει από 02/2012...
Αν γίνει καμιά %^%^ θα τα σπάσω όλα εκεί μέσα μιλάμε... :mrgreen:
 

Edited by Greenick
Link to comment
Share on other sites

Επειδή οι αποκλειστικά αρμόδιοι-υπεύθυνοι και αυτοί που έχουν πρόσβαση στο σύστημα ώστε να κάνουν τις ενέργειες για το ''Ολοκλήρωσε με επιτυχία'' είναι τα ΚΕΚ καλό θα ήταν οι συνάδελφοι που δεν το βλέπουν γραμμένο εκεί στην καρτέλα τους ενώ θα έπρεπε να τους <<κουνήσουν>> λίγο. Μη το αφήσουν γιατί το buildingcert μόνο αυτό <<βλέπει>>.

 

Βέβαια να δούμε και από Δευτέρα τι θα ζητήσουν. Μπορεί να θέλουν να τα στείλουμε <<ταχυδρομικά>>. Είπαμε η μηχανοργάνωση στην Ελλάδα <<τα σπάει>>.

Edited by hkamp
Link to comment
Share on other sites

Πάνο, σε κάτι λιγότερο από 2 εβδομάδες έκανες κτίρια? Γιατί εμένα μου λεν για 6 εβδομάδες γεμάτες.....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.