Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τροπολογία για Ενεργειακούς Επιθεωρητές


kapnicious

Recommended Posts

αν μπείς στούς υποψήφιους μόνιμους, με το ΚΑΣ , το υπουργείο έχει ενημερώσει την καρτέλα αν εγιναν σεμινάρια, πότε άρχισαν και πότε τελείωσαν. Γιατί πρέπει να ξαναγίνει?

Σε ποιό σημείο της καρτέλας έχει γίνει αυτό katrmp?Γιατί στη δική μου δε βλεπω τπτ...

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνεις εδώ και αφού συμπληρώσεις τον ΚΑΣ, username και password, πατάς στο <<Επισκόπηση/Αλλαγή Στοιχείων>> και προς το κάτω μέρος της σελίδας βλέπεις αυτά που λέει ο Γιώργος.

 

Πάντως την ανακοίνωση που λέει ο Γιώργος, δεν την βλέπω πουθενά.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο τα σεμινάρια Κτιρίων είναι ενημερωμένα.

Τα σεμινάρια Λεβήτων και Κλιματισμού δεν μπορούν να ενημερωθούν.

Δεν υπάρχει η δυνατότητα.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως δεν μπαίνει αυτή τη στιγμή...

Χθες το βράδυ μπήκα, δεν είχε κάποια πληροφορία για το πότε άρχισαν και πότε τέλειωσαν τα σεμινάρια.

Μόνο το ΚΕΚ που πήγα, που αν θυμάμαι καλά το είχα δηλώσει τότε εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο τα σεμινάρια Κτιρίων είναι ενημερωμένα.

Τα σεμινάρια Λεβήτων και Κλιματισμού δεν μπορούν να ενημερωθούν.

Δεν υπάρχει η δυνατότητα.

 

Τι εννοείτε ενημερωμένα;;; Εμένα μου δείχνει κάτω κάτω τον φορέα εκπαίδευσης και για τα τρία σεμινάρια και τον αριθμό εγγραφής που είχα πάρει από το ΤΕΕ στην αρχή.

Τι άλλο πρέπει να βλέπω;

Link to comment
Share on other sites

@ssouanis

Για να το λες, θα ξέρεις. Απλώς δεν έχω παρακολουθήσει ακόμα τα σεμινάρια για λέβητες και κλιματισμό (και δεν ξέρω αν θα το κάνω), οπότε δεν το γνώριζα.

 

@stek

Και πριν λίγο μπήκα και αυτή τη στιγμή που γράφω, πάλι έχω μπει.

Link to comment
Share on other sites

Ο φορέας που δηλώνουμε ότι θα κάνουμε τα σεμινάρια φαίνεται.

 

Αυτό που δεν φαίνεται είναι η ολοκλήρωση των σεμιναρίων Λεβήτων και Κλιματισμού.

Link to comment
Share on other sites

Στην καρτέλα επισκόπηση στοιχείων – Στοιχέια εκπαίδευσης, πρέπει να γράφει ημερομηνία έναρξης εκπαίδευσης και ημερομηνία λήξης εκπαίδευσης, ξεχωριστά για κάθε μία από τις τρεις κατηγορίες (Κτηρίων, Λεβητών, Εγκ. Κλιματισμού), για αυτούς που παρακολούθησαν και τους τρεις κύκλους ή αντίστοιχα για όσους κύκλους παρακολούθησε ο καθένας.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.