Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τροπολογία για Ενεργειακούς Επιθεωρητές


kapnicious

Recommended Posts

Ε ναι ρε παιδί μου. Αφού βαριέσαι που βαριέσαι με τις π@π@ριές που ακούς, τουλάχιστον να τελειώνει όσο πιο γρήγορα γίνεται το βασανιστήριο.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα μου τα γράφει αυτά. Όπως στο φίλο που ανέβασε τη φωτογραφία, απλά μου έχει και για τους λέβητες και τον κλιματισμό. Αλλά για ημερομηνίες διεξαγωγής και το αν ολοκληρώθηκαν με επιτυχία τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

είναι συμπληρωμένα κανονικά και γράφει  "ολοκλήρωσε με επιτυχία" ημερομηνία έναρξης και λήξης. Μέλλον δεν στα έχουν περάσει από τον φορέα κατάρτισης.

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα αντί για "ολοκλήρωσε με επιτυχία" λέει "εκπαιδεύεται"!!! Ενώ τα έχω ολοκληρώσει τα σεμινάρια εδώ και 6 μήνες! Μάλλον σκέτο "παιδεύεται" έπρεπε να λέει (εδώ που τα λέμε αυτό θα ταίριαζε σε όλους μας χαχα).

Link to comment
Share on other sites

πάντως δεν μπορώ να καταλάβω στούς προσωρινούς (αφού και πτυχίο κατέθεσαν , και προυπηρεσία τότε, και τώρα τα σεμινάρια είναι περασμένα στην καρτέλα τους ), γιατί πρέπει να ζητήσουν κάτι άλλο και όχι αυτόματα από την ώρα πού θα κάνουν αίτηση χωρίς κανένα δικαιολογητικό να γίνεται δεκτή.

Link to comment
Share on other sites

Θαρρω πως αυτη τη φορα η διαδικασια θα ολοκληρωθει πιο γρηγορα απο το αναμενομενο...

Δεν υπαρχουν επιτροπες και συνεδριασεις.

Καποιοι υπαλληλοι θα ελεγχουν τα σκαναρισμενα δικαιολογητικα, το αποδεικτικο επιτυχους παρακολουθησης, το πτυχιο, αντε και καμια βεβαιωση εγγραφης στο ΤΕΕ να ζητησουν

Ε δε θελει και πολλα, ενα κλικ ειναι να σε εγκρινουν και να μπεις με τους κωδικους σου αυθημερον....

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση γιατι δεν ξερω τι να κανω. Κατά τη διάρκεια των σεμιναρίων είχα εγγράφει και είχα πάρει αριθμό πρωτοκόλλου. Τώρα θα πρέπει να ξαναγραφτώ?

Γιατί  η ανακοίνωση λεει οτι πρεπει να υποβάλλουν αίτηση ξανά οι προσωρινοί ενεργειακοι επιθεωρητες αλλα και όσοι είχαν συμπληρώσει την φορμα για τον 1ο και 2ο κύκλο επιθεωρητών.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.