Μετάβαση στο περιεχόμενο

[Α10] Ηλεκτρονική διαδικασία ένταξης στο Ν. 4178/13


Recommended Posts

Έχω κάνει εδώ και 2 εβδομάδες αίτηση για να επιστρέψει μία Υπαγωγή σε Προσωρινή για να αυξήσω την τιμή ζώνης (είχε επιλεγεί μικρότερη, διότι δεν ήταν ξεκάθαρα αν είναι εντός ή εκτός ΑΠΑΑ, τα γεωγραφικά όρια είναι σε μία δημοτική κοινότητα αλλά διοικητικά ανήκει στην διπλανή και αυτό άλλαζε πολλά στον εντοπισμό), αλλά αξκόμη δεν έχω απάντηση ή ξεκλείδωμα.

 

Πόσο κρατάει, γνωρίζει κανείς;

Edited by Thodoris4
Link to comment
Share on other sites

λογικα επρεπε να στην εχουν ανοιξει τη δηλωση

δες μηπως εδωσες λαθος αριθμο δηλωσης ή αυτοι καταλαβαν λαθος 

εν πασει περιπτωσει,επικοινωνησε μαζι τους

κατι δεν παει καλα

Link to comment
Share on other sites

Μία μέρα μου λέει ότι παίρνει.

 

Μάλλον χάθηκε κάπου στα μαιλ και το ξαναέστειλα σήμερα, οπότε θα το γυρίσουν.

 

Για να δούμε.

 

Δε με πιστευε το παληκαρι οτι το εστειλα 26/08.

 

Τες πάντων

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα. Για δήλωση εταιρείας στα πεδία ιδιοκτήτη βάζετε το όνομα εταιρείας και στα άλλα "0"??? γιατί δε δέχεται κενά τα πατρώνυμα-μητρώνυμα. ή βάζετε κανέναν εκπρόσωπο??? ναι αλλα το αφμ (και το ονομα τυπικα που αναφέρεται στη δήλωση) πρπει να ειναι της εταιρειας ως ιδιοκτητριας του ακινητου.

Link to comment
Share on other sites

με λίγο ψάξιμο θα έβλεπες ότι έχει απαντηθεί ... βαζεις  2-3 τελείες ή πατάς space για πατρώνυμο/ όνομα (μητρώνυμο ούτως ή άλλως δεν απαιτείται) αφμ και όνομα της εταιρείας

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ, αν και περιττή η παρατήρησή σου συνάδελφε περί ψαξιματος. Δε θυμαμαι να εχω ανεβασει πολλες περιττες ερωτησεις σε πραγματα ...ολόγνωστα. Εκανα αναζήτηση με 3 διαφορετικους τρόπους και δε βρήκα κάτι.

Edited by sarcs
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Για δήλωση εταιρείας στα πεδία ιδιοκτήτη βάζετε το όνομα εταιρείας και στα άλλα "0"??? γιατί δε δέχεται κενά τα πατρώνυμα-μητρώνυμα. ή βάζετε κανέναν εκπρόσωπο??? ναι αλλα το αφμ (και το ονομα τυπικα που αναφέρεται στη δήλωση) πρπει να ειναι της εταιρειας ως ιδιοκτητριας του ακινητου.

 

ΟΝΟΜΑ: X. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε.

ΕΠΩΝΥΜΟ; ETAIΡΙΑ

ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ: ΕΤΑΙΡΙΑ

ΟΝΟΜΑ ΜΗΤΡΟΣ; ETAIΡΙΑ

 

Η εξουσιοδότηση του μηχανικου κ.λπ. υπογράφεται από τον "νόμιμο εκπρόσωπο" αυτής και ταυτοχρόνως ανεβάζεις και το καταστατικό αυτής, με το οποίο ορίζεται ο νόμιμος εκπρόσωπος.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.