Μετάβαση στο περιεχόμενο

[Α10] Ηλεκτρονική διαδικασία ένταξης στο Ν. 4178/13


Recommended Posts

Μετά τη σελίδα εισόδου στο σύστημα των δηλώσεων, λαμβάνω από χθες το εξής μήνυμα :  500 Internal Server Error.

Συμβαίνει μόνο σε εμένα ή είναι γενικό το πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι πότε μπορούμε να υποβάλλουμε τα δικαιολογητικά της Β΄ φάσης στο ηλ. σύστημα του Τ.Ε.Ε ? Ισχύουν ακόμη οι έξι μήνες από την ημ/νία υπαγωγής (πληρωμής του παραβόλου), γιατί νομίζω πώς αυτό άλλαξε. Ευχαριστώ!

 

Συνάδερφε σου έχω κάνει πολλές φορές την ίδια παρατήρηση, σε παρακαλώ σεβάσου το και πραγματοποίησε αναζήτηση πριν αναρτήσεις κάποιο μήνυμα.

Η κατηγορία του 4178 φιλοξενεί πολλά θέματα που καλύπτουν σχεδόν κάθε ερώτηση.

 

Πριν αναρτήσετε οποιοδήποτε μήνυμά σας, χρησιμοποιείστε την "Αναζήτηση" για την ύπαρξη τυχόν όμοιων θεμάτων. Το μήνυμά σας μεταφέρθηκε στο παρόν θέμα.
Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής
yian

Edited by yian
Link to comment
Share on other sites

Πελάτισσα μου, προσπάθησε μέσω e-banking να πληρώσει κάποιες δόσεις μαζεμένες και δεν μπόρεσε.

 

Έπειτα πήγε σε τράπεζα και δεχότανε μόνο τη μία πληρωμή και τις άλλες ακόμα και σε διαφορετική πράξη δε το δεχόταν επειδή είχε ίδιο κωδικό.

 

Τ μπορεί να έγινε; Ή να προσπαθήσει σε άλλη τράπεζα;

 

 

Μέσω e-banking το δεχεται με ξεχωριστες πληρωμες;

Γνωρίζει κανείς;

Edited by Thodoris4
Link to comment
Share on other sites

από οτι γνωρίζω η τράπεζα δέχεται μία μία τις πληρωμές δόσεων και λογικά έτσι θα είναι και στο ε-μπανκ...με διαφορετική πράξη κάθε φορά , να ξαναπροσπαθήσει σε άλλη τράπεζα

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι έχω καταλάβει εξαρτάται από την κάθε τράπεζα.

Πελάτης πλήρωσε πέντε δόσεις μαζεμένες (πέντε καταθέσεις την ίδια στιγμή) σε κάποια τράπεζα, ενώ σε μία άλλη που προσπάθησε πρώτα, του έκαναν δεκτή μόνο τη μία δόση και του ζήτησαν να ξαναεπισκεφθεί την τράπεζα τις επόμενες ημέρες για να πληρώσει τις υπόλοιπες δόσεις, μία κάθε φορά. 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που περιγράφεις μου έχει συμβεί στην ΙΔΙΑ τράπεζα. Πήγε ο πελάτης το πρωί και δεν δέχθηκαν. Ξαναπήγε το μεσημέρι μετά από τηλέφωνο δικό μου στην Τράπεζα και επικοινωνία με τον Δντη και το δέχθηκαν .... και με συγνώμη.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.