Μετάβαση στο περιεχόμενο

[Α10] Ηλεκτρονική διαδικασία ένταξης στο Ν. 4178/13


Recommended Posts

Πώς μπορώ να αλλάξω το όνομα ιδιοκτήτη;

Θα μου πείτε κάνοντας νέα καρτέλλα.

Μα αυτή που έχω ήδη έχει τις πληρωμές.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Αλλαγές στα ΦΚ μέχρι πότε μπορούμε να κάνουμε? Μέχρι 6 μήνες από την υπαγωγή ή μέχρι 6/2/15 όπως ισχύει και για το ανέβασμα των αρχείων?

Link to comment
Share on other sites

Σε προσπάθεια υποβολής δήλωσης με τον 4178, (αρχική υποβολή η υφιστάμενη κατάσταση δήλωσης), το σύστημα δεν την δέχεται, εμφανίζοντας το εξής:

ο περιορισμός ακεραιότητας (....................................) παραβιάσθηκε - δεν βρέθηκε κλειδί γονέα -[/size]

 

Εντός παρένθεσης κάποιοι χαρακτήρες λατινικοί τύπου DOSI_TYPE και μάλλον κάποιος κωδικός πληρωμής.[/size]

Έχει ξανασυμβεί σε κανέναν αυτό;;;; Ξέρουμε περί τίνος πρόκειται;;;;;;[/size]

Πριν αναρτήσετε οποιοδήποτε μήνυμά σας, χρησιμοποιείστε την "Αναζήτηση" για την ύπαρξη τυχόν όμοιων θεμάτων. Το μήνυμά σας μεταφέρθηκε στο παρόν θέμα.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής

yian

Edited by yian
Link to comment
Share on other sites

Εκ παραδρομής έβαλα λιγότερα μέτρα αρχικά και βγήκε μικρότερο παράβολο, στη συνέχεια θα έχω πρόβλημα αν αυξήσω τα μέτρα;

Link to comment
Share on other sites

Εκ παραδρομής

[σε δηλωση του 4178]

έβαλα λιγότερα μέτρα αρχικά και βγήκε μικρότερο παράβολο, στη συνέχεια θα έχω πρόβλημα αν αυξήσω τα μέτρα;

αυτο εννοεις????

Link to comment
Share on other sites

To ίδιο συμβαίνει και στις νέες δηλώσεις! Το έμαθαν πια το "κόλπο" και το έφτιαξαν. Σε κάθε περίπτωση επαναπροσδιορίζεται το ποσό του παραβόλου....

 

Καλησπέρα φίλε dimitris GM

Edited by ΙΑΣΟΝΑΣ
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.