Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

Βρε εγώ τις έβαζα (αόριστος) ... ΤΩΡΑ (παρόν) τι σκ@τ@ ΘΑ κάνουμε???

Θα μπορούσαν να βγάλουν τελείως αποθήκες και λοιπούς αντίστοιχους χώρους από την ΚΑΤ.3 και να πουν ότι χώροι βοηθητικής χρήσης (με συγκεκριμένο ορισμό (πχ ύψος)) πηγαίνουν ως ΒΧ και τέλος.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιατί βρε φίλε να το κάνουν;;;;; Για να πληρώσεις εσύ λιγότερα;;;; Αμ δε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το χαρακτηριστικό της στηρίζεται στην εξής φράση: "Ό,τι φάμε, ό,τι πιούμε κι ό,τι αρπάξει ο πωπός μας"!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε αντίθεση με τον δικό μας πωπό που κινδυνεύει να εκτεθεί από 4178 μεριές παρά τις υποσχέσεις του ΥΠΕΚΑ περί "ισχυρής θωράκισης".

Link to comment
Share on other sites

......ακόμα νομίζεις ότι, στο υπουργείο ασχολούνται με το δικό σου πωπό και θέλουν να τον θωρακίσουν;;;;

Τον δικό τους ..."προστατεύουν" να 'χει κι αύριο να φάει,,,,

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το έχω καταλάβει προ πολλού! Στους πελάτες λέω "όπου ακούς πολλή θωράκιση κράτα και καλό δικηγόρο". Για εμένα προτιμώ να μην πηδάω πολλά παλούκια για να μην καταλήξω με κάποιο στον λοκώ μου χαχα! Μετρημένα και επιλεγμένα. Και πάντα φορώντας τσίγκινο σώβρακο!

Link to comment
Share on other sites

1)Σε περίπτωση εξ'αδιαιρέτου για την ένταξη στο νόμο δεν φτάνει μόνο η συναίνεση αλλά απαιτείται πλέον συμβολαιογραφικό προσύμφωνο (άρθρο 5 παρ.2);

2)Για τις περιπτώσεις που εντάχθηκαν στο 4014 και βρίσκονται σε προσωρινή υπαγωγή και λόγω συνθηκών (πχ. παράνομο κλείδωμα συστήματος, πληρωμή σε δόσεις κτλ, μη ολοκλήρωσης δήλωσης κτλ.) αρκεί η απλή συναίνεση τώρα στο νόμο 4178;

Link to comment
Share on other sites

Το προσύμφωνο θα βοηθήσει στο να λυθεί το ...ιδιοκτησιακό!!

Για τη δήλωση αρκεί η συναίνεση.

 

Πολλοί "συνάδελφοι" όμως κάνουν δηλώσεις και χωρίς τη συναίνεση (έτσι απλώς για ν' αντιμετωπιστεί τυχόν πολεοδομικό πρόστιμο).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.