Μετάβαση στο περιεχόμενο

Από τις 09/09 οι αιτήσεις εγγραφής στο Εγγραφής στo Μητρώo των Μόνιμων Ενεργειακών Επιθεωρητών


Engineer

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 281
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα.Παντως κανενας δικός μου γνωστος δεν εχει προσωρησει περα απο την κατασταση ¨προς εξετση".Ουτε εγω φυσικα με αριθ.πρωτ.2386.Το βλεπω τελικα να κανει κανα 2μηνο..

Link to comment
Share on other sites

θα εχει ενδιαφερον καποιος που εκανε σημερα Η προσφατα  αιτηση ,να μας πει  για τι νουμερα αιτησεων  μιλαμε.....

Edited by savas76
Link to comment
Share on other sites

Λογικά ο συνολικός αριθμός των υποψηφίων είναι ο ΑΑ διά 3, αφού αν δεν κάνω λάθος, δίδονται τρεις διαδοχικοί αριθμοί σε κάθε υποψήφιο, ένας για κάθε κατηγορία. Ας μας πει κάποιος που κατέθεσε πρόσφατα, τι πρωτόκολλο πείρε.

Link to comment
Share on other sites

Έκαναν δεν έκαναν οι αριθμοί πρωτοκόλλου δόθηκαν από ότι φαίνεται.

Οπότε έχει δίκιο ο spagkratis, δια 3.

Link to comment
Share on other sites

θα εχει ενδιαφερον καποιος που εκανε σημερα Η προσφατα  αιτηση ,να μας πει  για τι νουμερα αιτησεων  μιλαμε.....

 

έκανα πριν λίγο και έχω αριθμό πρωτ. 10300.

Link to comment
Share on other sites

Άρα έχουμε περίπου 3.450 υποψήφιους μόνιμους για τα κτήρια. Εάν υποθέσουμε ότι όλοι μας (και οι 3.450) θα μπούμε στο μητρώο (και γιατί να μην μπούμε αφού τα δικαιολογητικά δεν ήταν κάτι σπουδαίο), θέλουμε περίπου άλλες 1.500 αιτήσεις για να συμπληρωθεί ο αριθμός τουλάχιστον 5.000 μόνιμων και να παύσει πλέον η ισχύς του μητρώου των προσωρινών (σύμφωνα με το υπουργείο). Πάντως, μου κάνει εντύπωση που δεν έχουν κάνει ακόμα αίτηση όλοι οι άλλοι που παρακολούθησαν τα σεμινάρια. Το είχαμε αναφέρει παραπάνω. Πρέπει να είναι κάπου στις 8.500, αν θυμάμαι καλά.

Edited by spagkratis
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να το μετάνιωσαν στην πορεία, να βρήκαν κάτι άλλο, ή απλά να ξενέρωσαν.....Μη σου φαίνεται τίποτα παράξενο

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.