Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ηλεκτρονικά η κατάθεση μισθωτηρίων συμβολαίων


glaps

Recommended Posts

Μάλλον  δεν  ασχολούνται  οι  θεματοφύλακες - ΤΕΕ , ΥΠΕΚΑ , ΥΠΟΙΚ  και λοιποί - με  το  θέμα .......!!!!!!

Ελα  μωρέ  για  μια  παρανομία , πως  κάνουμε  έτσι ??????

ΚΑΦΡΙΛΑ ....!!!!!

ΟΥΤΕ  ΕΝΑΣ  ΔΕΝ  ΒΓΗΚΕ  ΝΑ  ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ - ΟΥΤΕ  ΕΝΑΣ ....!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Σε συμβολαιο που εγινε...(εκανα το ΠΕΑ)...ηλεκτρονικα, αναγραφει μεσα καθαρατοτα οτι το ΠΕΑ ειναι προαιρετικο!!! και λεει και γιαυτο τα στοιχεια δεν ελεχθηκαν!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω φετος  δεν  πηρα  τηλεφωνο εστω για ερωτηση.........μιλαμε οντως για καταργηση νομου.....γιατι μερικοι από εμας ειχαν προσπαθησει να δικαιοογησουν το γπσ, ως ΄΄αθωο΄΄, που δεν το ηξερε...

 

οσο για το τεε, οι εκλογες γιναν και τα πεα είναι ψίχουλα για μεγαλες εταιριες και μεγαλομηχανικους ιδιως τωρα που ολοι γιναν επιθεωρητες................το καναν αφου γιναν 14000 επιθεωρητες και αρκετοι  νεοι  ξεγελαστηκαν και εκαναν μεχρι και εναρξη για αυτό............ας το θημηθουν στις εκλογες τουλαχιστον

Edited by savas76
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα, με συγχωρειτε...

Στην αρχη δεν ελεγαν πως καταχωρουνται τα στοιχεια του ΠΕΑ και αναζητειται αν ειναι εγκυρο η οχι στη βαση δεδομενων ωστε να βρεθει ο επιθεωρητης?

 

Τωρα, αντι να κανουν υποχρεωτικη την καταχωρηση του ΠΕΑ, καταργησαν και τον αυτοματο ελεγχο που διενεργουνταν?

 

Θα τρελαθουμε τελειως?

Link to comment
Share on other sites

Βρε σεις θα τρελαθώ εντελώς...Με παίρνει στο ξαφνικό τηλ, ανέμελος που ήμουν έξω ένας και μου λέει....Μπορείς να μου βγάλεις ΑΑ και ΑΠ???? Καινούργιο είναι αυτό πάλι? Εμείνα μαλακας τελείως... Ε, μου λέει ηλεκτρονικά...αυτά θέλω μόνο... Επιθεώρηση του λέω, ΠΕΑ? Τι επιθεώρηση μου λέει.....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Καλό!!

Τελικά τι έγινε, άλλαξε κάτι στην ΓΓΠΣ και ζητάει υποχρεωτικά ΠΕΑ? Είχα και εγώ τηλ σήμερα απο ενημερωμένο για την ηλεκτρονική κατάθεση...

Edited by yian
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.